Mijn Klacht:
Geachte heer, mevrouw,
Een maand geleden en twee weken terug heb ik telefonisch contact gehad met één van uw medewerkers, wegens een klacht. Ik zou op de hoogte worden gehouden van de behandeling van de klacht, maar helaas tot op heden niks vernomen. Om die reden probeer ik via deze weg een passende oplossing te vinden.
Wij hebben namelijk voorafgaand onze vakantie naar Italië, online een auto geboekt met een extra verzekering van €2,50 per dag. Dit heeft plaatsgevonden ongeveer in de week van 15 augustus.
Alle informatie uitgeprint en ingeleverd bij Goldcar Italië vluchthaven Pisa. Daar gaven zij aan niks met de gegevens te kunnen. Wegens een storing aan het betalingssysteem, moesten wij een bedrag betalen aan de balie. Dit was voor ons totaal onverwacht om nog eens een bedrag af te rekenen voor de storing en voor een verzekering/borg en voor benzine. Om misverstanden te voorkomen hebben wij duidelijk aangegeven geen verzekering te willen nemen, omdat we deze online al hadden geregeld. De persoon die ons heeft ‘geholpen’ gaf aan dat we ons geen zorgen hoefde te maken, want bij teruggave auto zouden wij het geld volledig terug ontvangen. Het gaat om een totaalbedrag van €590,00. Tot op heden hebben wij niks mogen ontvangen.
Nu lees ik helaas op internet dat er meerdere gedupeerde zijn, en ik maak mij dan ook ernstige zorgen. Graag wil ik op korte termijn een oplossing horen.
Ik hoor graag van u.
M.vr.gr.
Charlotte Broekhuizen en Maarten Kersten
Binnenluiendijk 2
1621 ME in Hoorn
E-mail: [email protected]
Telefoon: 06 27528020
Gewenste Oplossing:
Wij zijn tevreden als we het beloofde bedrag terug kunnen krijgen. Want wij hebben tijdens online boeking betaald, en de rest van de kosten hebben wij niet om gevraagd.


