Klacht: Geen download mogelijk

Wederbeetje op 30 juli 2016 over Volkskrant in de categorie Kranten - Landelijk

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf Volkskrant
Status Open
Datum 30 juli 2016

Een gebruiker ervaart problemen met het ontvangen van de krant op zowel een Android-smartphone als een iPad, waarbij een foutmelding verschijnt. Daarnaast kan de gebruiker niet bij de abonnementsgegevens en het profiel komen, wat het uitloggen en opnieuw inloggen bemoeilijkt.

Mijn Klacht:

Zowel op mijn smartphone onder Android als op mijn Ipad onder IOS kan ik de krant niet ontvangen: ‘er is een onverwachte fout opgetreden’. Wat verder opvalt is dat ik ook niet via instellingen bij mijn abb gegevens en profiel kan komen c,q, niet kan uitloggen om opnieuw in te loggen.

Gewenste Oplossing:

..deze klacht is duidelijk een VK probleem [treed op meerdere apparaten op]. Dus pas tevreden als het is opgelost

Bericht van Robin van Klacht.nl

10 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Volkskrant

Bericht van Robin van Klacht.nl

9 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Volkskrant nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM