Mijn Klacht:
1e mail Verzonden op 31.05.16
Beste klantenservice van Sanoma,
Als ik mijn code invoer is mijn nationale tijdschriftenbon volgens de website geldig tot 29-5-2016 maar dat klopt niet want de uitgifte datum is 8-6-2015, hij zou dus geldig moeten zijn tot 8-6-2016. Kunt u dit probleem z.s.m. oplossen voor mij a.u.b.? Alvast bedankt. Mvg, Judith
Antwoord op 31-5-2016
Bedankt voor uw bericht.
Uw bon is bij ons afgenomen met een geldigheidsdatum tot 29-05-2016. Wij betreuren het dat uw Nationale Tijdschriftenboncode is verlopen. Helaas kunnen wij deze niet opnieuw activeren omdat de expliciete geldigheidsdatum leidend is en dit tevens een keuze is geweest van het bedrijf die de Nationale Tijdschriftenbon bij ons heeft afgenomen.
Wij hopen u voldoende geïnformeerd te hebben.
Mijn antwoord verzonden op 31-5-2016
Beste Sanoma klantenservice,
Heeft u gezien dat de bon 1 jaar geldig is na de datum van uitgifte? Dat staat heel duidelijk in de bijlage (kunt u die niet lezen? Dan stuur ik hem via een ander e-mailadres) En de uitgifte datum is 8-6-2015!
Ik ga absoluut niet akkoord met jullie antwoord! Ik heb betaald voor mijn bon die geldig is tot 8-6-2016, hoe jullie aan de datum van 29-5 komen (1,5 week eerder) weet ik niet maar dat is zeker niet juist. Het bijbehorende bedrag en de rentepunten zijn beide afgeschreven op 8-6-2015, wat dus dezelfde datum is als de uitgifte.
Ik heb lang gewacht met activeren omdat ik wil dat mijn abonnenemt in de zomer ingaat, lekker lezen in de zon (dacht ik).
Als deze fout bij een ander bedrijf/afdeling (Rentepuntenwinkel van ING bijvoorbeeld) ligt dan verzoek ik u vriendelijk om dit bericht door te sturen aan degene die hier over gaat.
Mvg, Judith
Gewenste Oplossing:
Ik ben tevreden als de bon geldig is tot 8-6-2016 of als het probleem bij de Rentepuntenwinkel van ING ligt dat Sanoma dan contact met hun opneemt en dat zij het probleem oplossen.


