Klacht: Al 2 weken geen internet en tv. Wordt van het kastje naar de muur gestuurd.

mvb1983 op 20 april 2016 over Telfort in de categorie Mobiele Telefonie

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf Telfort
Categorie Mobiele Telefonie
Status Open
Datum 20 april 2016

Sinds 6 april heeft de klant geen internetverbinding en werkende televisie. Na meerdere telefoontjes bleek op 8 april dat een monteur van Guidion op 13 april zou komen, maar deze afspraak werd kort voor de komst afgezegd vanwege ziekte. Een andere monteur constateerde een defecte poort, maar kreeg geen medewerking van KPN om dit op te lossen, waarna de klant opnieuw contact opnam met Telfort zonder resultaat.

Mijn Klacht:

Vanaf 6 april heb ik geen internet verbinding meer en geen werkende televisie. Na meerdere telefoontjes is dan eindelijk op vrijdag 8 april duidelijk geworden dat er een monteur van Guidion moest komen. Dit zou op 13 april zijn. Deze is 15 minuten voor afspraak afgezegd, omdat hij ziek was. Guidion heeft dit toen doorgezet naar KPN en op vrijdag is er een monteur bij mijn woning. Deze monteur heeft de aansluiting weten te generen en kwam tot de conclusie dat de poort defect was, maar kreeg geen medewerking van KPN om de poortwissel mogelijk te maken en is toen zonder positief resultaat vertrokken. Ik heb toen uiteraard Telfort weer gebeld en daar wisten ze niet hoe dit mogelijk was. Een meneer van de tweede lijn heeft nogmaals met KPN gebeld en vertelde mij toen dat KPN zaterdag 16 april naar de wijkcentrale zou gaan om de wissel uit te voeren. Ik hoefde niet thuis te zijn, want er zou niets in mijn woning hoeven te gebeuren. Rond 14:00/15:00 zou ik weer verbinding hebben. Op zaterdag 16 april kreeg ik om 08:00 uur een telefoontje van een mobiel nummer. Ik belde deze terug en hoorde dat dit een monteur van KPN was (!) die om 08:00 uur voor mijn deur stond. Dit is niet met mij gecommuniceerd. KPN kon ik niet om duidelijkheid vragen, want mijn abonnement loopt via telfort. Zaterdagmiddag heb ik weer gebeld met Telfort en daar vertelde men mij dat ze niet wisten hoe of wat, maar maandag zou ik hierover teruggebeld worden. Dit is niet gebeurd. Ik heb toen op mijn beurt weer de telefoon gepakt (op 18 april 12:00) en mij door laten verbinden met de tweede lijn. Hier vertelde zij mij dat KPN mij binnen enkele uren zou terug bellen voor NOG een afspraak. Dit is dan de derde keer dat ik vrij moet nemen. De monteur is geweest vertelde dat bij KPN alles goed zit en ik toch echt bij telfort moet zijn. Ik sta blijkbaar op een kast aangesloten die 1100 meter bij mijn huis vandaan zit en ik moet overgeplaatst worden. Dit had Telfort allang moeten zien, volgens KPN. Vandaag 20 april krijg ik WEER een monteur over de vloer van Guidion, die gaat werken met een nieuw modem wat ik nog niet eens heb ontvangen, dus hij neemt een testmodum mee. Ik ga vanaf vandaag mijn derde week in. Ook heb ik een mevrouw zaterdag gesproken bij de klantenservice die “net dat stapje extra wilde zetten” zei ze… en zou mij na vertrek van de KPN monteur gelijk bellen om te checken of dit goed was gegaan en indien niet, te ondersteunen. Dit zou 19 april om 14:00/15:00 uur plaatsvinden. Dit is ook NIET gebeurd. Al met al 14 dagen later nog helemaal niets!!! Niemand kan mij helpen, ze blijven maar langs elkaar heen l*llen… KPN zegt dit, Telfort zegt dat… En het balletje ligt bij Telfort… al weken!

Gewenste Oplossing:

Dat dit voor het weekend is opgelost. Ik ga op vakantie en wil met een gerust hart op vakantie! Ik wil volledige support en nu op dit moment een prio zijn. Desnoods 4 monteurs vanaf 07:00 uur in mijn huis, een dekking van de gemaakte kosten, mijn abonnement van april ga ik ook zeker niet betalen.

Bericht van Robin van Klacht.nl

10 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Telfort

Bericht van Robin van Klacht.nl

10 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Telfort nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Bij telecomproblemen kunt u terecht bij de Geschillencommissie Telecommunicatie. Providers moeten storingen binnen een redelijke termijn verhelpen en zijn verplicht een kosteloze klachtenprocedure te bieden.

Bron: Geschillencommissie Telecommunicatie