Klacht: Glutenvrij pasen

Biacp op 22 maart 2016 over Albert Heijn in de categorie Supermarkten

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Categorie Supermarkten
Status Open
Datum 22 maart 2016

Een klant van Albert Heijn, die glutenvrij eet, uit zijn onvrede over het ontbreken van glutenvrije broodartikelen in de paasaanbiedingen. Hij vindt het teleurstellend dat een groot bedrijf als Albert Heijn, dat beweert voor iedereen te zijn, geen speciale aanbiedingen voor glutenvrije producten tijdens Pasen heeft, terwijl deze producten doorgaans al duurder zijn.

Mijn Klacht:

Ik als glutenvrij etend persoon vind het raar dat een groot bedrijf als AH die zegt er voor iedereen te zijn. Met de Pasen het feest waarin brood end…een grote rol speelt, geen enkel glutenvrij ( brood) artikel in de aanbieding heeft. De produkten zijn normaal al stukken duurder en het zou leuk zijn als wij aan het paasontbijt ook eens konden genieten van iets extra’s wat ook nog eens leuk geprijsd is.

Gewenste Oplossing:

Dat er niet alleen leuke glutenvrije recepten in de allerhande staan, maar ook een korting soms erg welkom zou zijn

Bericht van Robin van Klacht.nl

10 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Albert Heijn

Bericht van Robin van Klacht.nl

10 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Albert Heijn nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Bij producten met gebreken kunt u aanspraak maken op reparatie, vervanging of geld terug. De NVWA houdt toezicht op voedselveiligheid.

Bron: ConsuWijzer