Klacht: Vreemde geur en smaak van Slaap lekker thee

Lydia Moskala op 20 maart 2016 over Douwe Egberts in de categorie Koffie

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Categorie Koffie
Status Open
Datum 20 maart 2016

Een trouwe klant van Douwe Egberts heeft een klacht ingediend over de Slaap Lekker thee van Pickwick. Bij het zetten van de thee ervoer zij een vreemde geur, die zij omschrijft als vergelijkbaar met zweetvoeten, en na consumptie werd ze misselijk. De klant vraagt om uitleg over de kwaliteit van de thee, aangezien zij niet de enige is met deze ervaring.

Mijn Klacht:

Geachte heer, mw,

Ik ben trouwe klant van de DE drink altijd jullie koffie en koop thee van Pickwick.
Ik koop altijd de slaap lekker thee die bevalt mij prima behalve de laatste keer.
Toen ik de thee zette kwam er een vreemde geur vanaf ( het lijkt het meest op zweet voeten geur) bij het drinken hiervan ben ik naderhand misselijk geworden. De smaak was ook erg vies. De geur van de theezakjes bleef hangen in de keuken. Ik heb ze dan ook weg gegooid.

Ik hoop te horen wat er mis is met deze thee want de klacht staat niet op zich zelf. Hoorde van collega dezelfde klacht.

Met vriendelijke groeten,

Mw. scheidt-Moskala

Gewenste Oplossing:

Zou goed zijn als de Thee hetzelfde smaakt als voorheen.

Bericht van Robin van Klacht.nl

10 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Douwe Egberts

Bericht van Robin van Klacht.nl

10 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Douwe Egberts nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM