Klacht: Wijn aanbieding

NOVAS-wijn op 17 februari 2016 over Albert Heijn in de categorie Supermarkten

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Categorie Supermarkten
Status Open
Datum 17 februari 2016

Een trouwe klant van Albert Heijn in Tegelen heeft een klacht ingediend over de beschikbaarheid van de Chileense wijn NOVAS, grand reserva. Ondanks herhaalde toezeggingen van medewerkers dat de wijn besteld zou worden en op een bepaalde datum geleverd zou zijn, bleek deze op de afgesproken dag niet beschikbaar te zijn. De klant voelt zich teleurgesteld door de inconsistentie in de communicatie en het gebrek aan follow-up.

Mijn Klacht:

Al jaren als trouwe en tevreden klant van AH Tegelen(Limburg) moet mij toch nu even iets van het hart.
Afgelopen week was er een aanbieding van alle Chileense wijnen in het assortiment bij AH.
Mijn keuze was nu gevallen op de Chileense wijn NOVAS,grand reserva.
Bij het navragen bij verschillende medewerkers/sters van dit filiaal, werd mij belooft om deze wijn te bestellen. Er werd gezegd dat de wijn was besteld en dat ik telefonisch een berichtje zou krijgen als de wijn binnen was.
Na een paar dagen werd op mijn navragen de aanvraag nogeens bekeken en werd me belooft dat de wijn vandaag 17 febr. geleverd zou worden.
Wel vanmiddag ging ik vol goede moed, met een heerlijke wijn in het vooruitzicht, naar het filiaal.
Tot mijn verbazing kreeg ik nu de mededeling dat de wijn NOVAS helaas niet meer geleverd kon worden. Jammer maar helaas!!
Zeer teleurgesteld ging ik dus huiswaards.
Ik vraag me nu het volgende af: is deze NOVAS wijn uberhaupt wel in de filialen van AH geleverd?
Zou er toch geen mogelijkheid zijn dat er ergens in Nederland in een van de filialen AH niet een doosje van 6 flessen van deze wijn voor mij beschikbaar zijn?
Hopelijk lukt het via dit mailtje wel dat ik nu deze wijn zou kunnen kopen.
Alvast bij voorbaat heel hartelijke dank voor de te nemen moeite.
Met vriendelijke groeten Henny Heldens.

Gewenste Oplossing:

Bij een doosje Chileense wijn van de aanbieding te weten NOVAS, grand reserva voor de prijs van € 3.75 per fles.

Bericht van Robin van Klacht.nl

10 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Albert Heijn

Bericht van Robin van Klacht.nl

10 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Albert Heijn nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Bij producten met gebreken kunt u aanspraak maken op reparatie, vervanging of geld terug. De NVWA houdt toezicht op voedselveiligheid.

Bron: ConsuWijzer