Klacht: Pakket gestolen

Lidya-Duro op 04 februari 2016 over Telfort in de categorie Mobiele Telefonie

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Klanttevredenheid: 2.0/10 ★☆☆☆☆
Bedrijf Telfort
Categorie Mobiele Telefonie
Status Open
Datum 4 februari 2016

Een klant van Telfort heeft op 30 december 2015 zijn abonnement verlengd en een Samsung S5 besteld, maar het pakket is op de afgesproken bezorgdatum niet geleverd. Ondanks herhaaldelijke pogingen om contact op te nemen met Telfort, heeft de klant gedurende vijf weken geen updates of oplossingen ontvangen, wat heeft geleid tot onvrede over de klantenservice. De klant, die al zeven jaar trouw is aan Telfort, voelt zich in de steek gelaten door het bedrijf.

Mijn Klacht:

Ik heb op 30-12-2015 mijn abonnement verlengd bij Telfort en heb gekozen voor een toestel erbij. Ik heb al jaren een sim-only en ging dus overstappen naar een abonnement met een Samsung s5. Op 31-12-2015 zou de pakketje bezorgd zijn bij ons door de Bezorgers van PostNL wat niet is gebeurd. Er is getekend in naam van mij, Telfort heeft mij laten stikken al 5 weken. Wij zijn al 7 jaar klant bij Telfort voor zowel mobiel als tv&internet. Ik heb in de 5 weken helemaal geen bericht of een update gehad van de zaak vanaf Telfort. Ik heb al tientallen telefoontjes gepleegd waarna ik steeds hetzelfde kreeg te horen. Wij als gezin waren altijd tevreden over Telfort tot dat we in deze situatie terecht kwamen. Nu weten we dat als je een geschil heb dat ze je als een Baksteen laten vallen !! Als ik een pakketje van Telfort bestel en hij wordt niet geleverd door de PostNL bezorgers dan is dit niet ons probleem maar HUN PROBLEEM ! ze lossen het maar zelf op onder elkaar vind ik. Telfort had gewoon een nieuw toestel moeten sturen en het zelf met PostNl gaan uitzoeken wat er met het pakketje is gebeurd ! Had altijd veel lof over Telfort bij vrienden/familie/kenissen maar dat is nu wel veranderd. Heel erg jammer dat Telfort voor zoiets een trouwe klant verliest.

Gewenste Oplossing:

Wij als gezin gaan alles beeindigen bij Telfort. 2 telefoon abonnementen, internet en Tv, Dus een oplossing is niet meer nodig. daar is Telfort veel te laat mee.

Beoordeling 2/10 star-1 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

10 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Telfort

Bericht van Robin van Klacht.nl

10 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Telfort nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Bij telecomproblemen kunt u terecht bij de Geschillencommissie Telecommunicatie. Providers moeten storingen binnen een redelijke termijn verhelpen en zijn verplicht een kosteloze klachtenprocedure te bieden.

Bron: Geschillencommissie Telecommunicatie