Klacht: 3e keer hopelijk scheepsrecht

LynnLA op 29 januari 2016 over Extra@home in de categorie Koeriersbedrijven en post

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Extra@home has resolved this complaint
Klacht opgelost op 2 februari 2016
Reactie van het bedrijf:

Beste mevrouw kits, Onze excuses dat uw zending niet tijdig is bezorgd, daarom hartelijk voor uw melding. We streven continue naar het verbeteren van onze bezorgservice en klantcommunicatie met als einddoel dat dergelijke incidenten niet meer voorkomen. Door een samenloop...

Bedrijf Extra@home
Status Opgelost
Datum 29 januari 2016

Een klant van Extra@home heeft herhaaldelijk problemen ervaren met de levering van een bank. Na een mislukte levering en een nieuwe belofte voor de volgende dag, bleek de bank opnieuw niet ingeladen te zijn, wat leidde tot frustratie. De klant moet nu wachten tot maandag voor de levering, terwijl de oude bank al verkocht is.

Mijn Klacht:

Gisteren zou mijn bank in eerste instantie binnenkomen. Dit was niet gelukt omdat otto het bij de vekeerde filiaal of niet op de juiste tijd heeft afgeleverd ( zoiets ). Netjes gebeld door PostNL extra@home dat het de volgende dag geleverd zal worden tussen 8:00 en 9:30. Kreeg netjes een track and trace code waar stond dat uiterlijk om 8:25 de bank zou worden geleverd. Om 8:30 voelde ik al een twijfel dat iets niet klopte. Mijn track and trace code was ineens niet meer beschikbaar. Gelijk maar de klantenservice gebeld en krijg ik te horen dat mijn bank niet is ingeladen!!! Ik snap überhaupt niet hoe dat mogelijk kan zijn, dus was aardig boos ( en nogsteeds ). Nou krijg ik hem maandag pas geleverd aangezien het vandaag niet meer mogelijk was. Ik had mijn oude bank al verkocht aangezien ik de bank gisteren zou krijgen, dus nu kan ik het hele weekend lekker op een keuken stoel zitten.. En dan maar hopen dat hij maandag ook echt geleverd word aangezien ze niet snappen dat je er speciaal later voor op je werk moet verschijnen.

Gewenste Oplossing:

De klantenservice is vriendelijk en kan er ook weinig aan doen wat er in de fabriek gebeurt. Mijn idee is regel meer vrachtwagens ( of bussen ) waarmee jullie kunnen rijden aangezien ik mijn klacht bij meerdere mensen zie voorkomen. Mijn tevredenheid zou het grootst zijn als ik vandaag nog mijn bank binnen krijg maar ik weet dat, dat er al niet in zit..

Bericht van Robin van Klacht.nl

10 jaren geleden - Ik heb een email gestuurd naar Extra@home over deze klacht.

Bericht van Robin van Klacht.nl

10 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door Extra@home in behandeling genomen

Bericht van Robin van Klacht.nl

10 jaren geleden - We hebben bericht ontvangen dat Extra@home een oplossing geplaatst heeft bij deze klacht

Extra@home

Heeft op 02 februari 2016 om 14:57 geantwoord

Geboden Oplossing:

Beste mevrouw kits,

Onze excuses dat uw zending niet tijdig is bezorgd, daarom hartelijk voor uw melding. We streven continue naar het verbeteren van onze bezorgservice en klantcommunicatie met als einddoel dat dergelijke incidenten niet meer voorkomen.

Door een samenloop van omstandigheden kwam u bestelling op 29-01-16 binnen op het depot na het laden van de auto. Daardoor was het niet mogelijk om de bestelling op die dag bij u te bezorgen.

Aangezien Extra@Home levert op doordeweekse dagen, is uw bestelling door gepland naar 1-02-16. En naar ik heb begrepen, is uw bestelling op die dag geleverd.

We gaan ervan uit u zo genoeg te geinformeerd te hebben.

Nogmaals onze excuses voor het ongemak.

Met vriendelijke groet,

Extra@Home Klantenservice

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als uw pakket niet aankomt, is de verkoper verantwoordelijk — niet de bezorgdienst. U heeft recht op een nieuw product of volledige terugbetaling.

Bron: ConsuWijzer / ACM