Klacht: GC 7220 stoomstrijkijzer

wendyfok op 08 januari 2016 over Philips in de categorie Electronica Merken

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
🔄 In behandeling
Bedrijf Philips
Categorie Electronica Merken
Status In behandeling
Datum 8 januari 2016

Een consument heeft een klacht ingediend over een Philips stoomstrijkijzer (GC 7220) dat na vier jaar gebruik niet meer naar behoren functioneert. Het strijkvlak blijft aan de kleding hangen, wat leidt tot schade aan de kleding en frustratie tijdens het strijken. De consument vraagt om een oplossing, zoals het verkrijgen van een nieuw apparaat, omdat de kwaliteit niet voldoet aan de verwachtingen die bij de aankoop zijn gewekt.

Mijn Klacht:

Hallo,
4 jaar geleden kregen wij van mijn ouders dit strijkijzer. Ervan uitgaande dat wij hier toch wel een paar jaar mee konden doen. Philips is immers kwaliteit.

Als wij nu strijken vliegt de frustratie nogal snel de kamer in. Het strijkvlak blijft aan alle kleding hangen. IEDERE STRIJKBEURT moeten wij het strijken staken omdat er anders schade aan de kleding wordt toegebracht. Heel vervelend. We kunnen dus niets met dit strijkijzer meer. Bij aankoop is ons verzekerd dat deze strijkijzers erg lang meegaan en er niets met het strijkvlak kan gebeuren.

Wij vinden dit erg vervelend en vroegen ons af of jullie ons tegemoet kunnen komen in het verkrijgen van een nieuw apparaat.

Als de kwaliteit niet goed is en dus ook niet Philipswaardig (zoals beloofd) dan neem ik aan dat jullie daar passende procedures bij hebben.

Met vriendelijke groet,

Gewenste Oplossing:

Als u ons een nieuw strijkijzer zou kunnen opsturen. Of een tegemoetkoming, zodat wij zelf een strijkijzer kunnen kopen tegen gereduceerde prijs.

Bericht van Robin van Klacht.nl

10 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door Philips in behandeling genomen

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM