Klacht: Lamp defect na vier dagen!

Boudewijn Faber op 07 januari 2016 over Philips in de categorie Electronica Merken

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
🔄 In behandeling
Bedrijf Philips
Categorie Electronica Merken
Status In behandeling
Datum 7 januari 2016

Een consument heeft op 30 december een gloeilamp van Philips aangeschaft, die na drie dagen defect raakte. De klant vraagt zich af of er garantie op het lampje zit, aangezien de aankoopbon niet bewaard is. De consument vindt het ongebruikelijk dat een lamp zo snel kapot gaat.

Mijn Klacht:

Op 30 december kocht ik bij de HUBO in Maurik een B35 clear E14 SES 40 w 410 lm gloeilamp. Deze monteerde ik in onze dimbare verlichting boven de eettafel. Binnen drie dagen begaf deze lamp het. Ik heb de bon van het lampje niet bewaard. Zit er garantie op dit lampje? Het kan toch niet zo zijn dat zo’n lampje zo snel defect raakt?

Gewenste Oplossing:

Ik ben tevreden met een helder antwoord en vergoeding/vergoeding in de vorm van een nieuwe lamp.

Bericht van Robin van Klacht.nl

10 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door Philips in behandeling genomen

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM