Klacht: Ring geeft af

Steefniee op 29 december 2015 over Buddha to Buddha in de categorie Mode

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Categorie Mode
Status Open
Datum 29 december 2015

Een klant heeft een klacht ingediend over de Buddha to Buddha ring Natalie, die bij gebruik afgaat en zijn vinger groen maakt. Ondanks de hoge prijs van 129 euro en het zilveren logo, is de klant teleurgesteld in de kwaliteit van het product.

Mijn Klacht:

Sinds vandaag de buddha to buddha ring natalie aan en heel mijn vinger wordt groen. Nu weet ik vanmezelf dat ik geen nepzilver aan kan maar van een ring die 129 euro kost en een zilver logo in staat verwacht ik dit niet! Dus ik ben hier niet heel erg blij mee!!!

Gewenste Oplossing:

Als ik een nieuwe, niet afgevende ring terug krijg

Bericht van Robin van Klacht.nl

10 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Buddha to Buddha

Bericht van Robin van Klacht.nl

10 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Buddha to Buddha nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM