Klacht: Na ruim een maand nog steeds geen monteur geweest

lisman op 08 december 2015 over BCC in de categorie Electronica Winkels - ketens

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
BCC has resolved this complaint
Klacht opgelost op 8 november 2022
Reactie van het bedrijf:

De klacht is al van een aantal jaren terug en wordt bij deze op de status van opgelost gezet waarmee de klacht dan ook wordt afgesloten.

Bedrijf BCC
Status Opgelost
Datum 8 december 2015

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

zie bijlage

Gewenste Oplossing:

Als de koelkast weer naar behoren werkt, en hopelijk zonder extra kosten. Dat het service is van BCC of Samsung.

Bericht van Robin van Klacht.nl

10 jaren geleden - Ik heb een email gestuurd naar BCC over deze klacht.

Bericht van Robin van Klacht.nl

10 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door BCC in behandeling genomen

Bericht van BCC

10 jaren geleden - Geachte mijnheer/mevrouw v Leersum, Wij hebben uw bericht ontvangen en kunnen u het volgende mededelen: In uw bericht geeft u aan dat u een defect heeft aan uw SAMSUNG RL34HGVG, uiteraard betreuren wij dit. Wij hebben uw storing doorgegeven aan reparateur Samsung CE. Deze reparateur zal binnen 2 werkdagen contact met u op te nemen om een datum af te spreken waarop een monteur bij u langs kan komen. Er zal dan een monteur bij u thuis langs komen om uw apparaat na te kijken. Uw storing is bij ons in behandeling genomen onder casenummer 201511-9888212. Mocht u hier nog vragen over hebben dan kunt u contact opnemen met ons BCC Contact Center op telefoonnummer 0900-0555. Het BCC Contact Center is geopend van maandag tot en met vrijdag tussen 08.00 uur en 20.00 uur en op zaterdag van 09.00 uur tot 17.00 uur. Vertrouwende u hiermee voldoende te hebben geïnformeerd. A. Sleman Customer Care

Reactie van de melder van de klacht

10 jaren geleden - U kunt bij geen gehoor eventueel ook dit mobiele nummer bellen. 0640133247 Alvast onze dank.

Bericht van Robin van Klacht.nl

3 jaren geleden - We hebben bericht ontvangen dat BCC een oplossing geplaatst heeft bij deze klacht

BCC

Heeft op 08 november 2022 om 15:05 geantwoord

Geboden Oplossing:

De klacht is al van een aantal jaren terug en wordt bij deze op de status van opgelost gezet waarmee de klacht dan ook wordt afgesloten.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM