Klacht: ledlampen stuk

helen en martin op 05 november 2015 over Philips in de categorie Electronica Merken

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf Philips
Categorie Electronica Merken
Status Open
Datum 5 november 2015

Een klant van Philips heeft in januari een defecte ledlamp van het type 5 Watt 41 mA 5E27A69 gemeld en ontving een vervangende lamp, wat hij als goede service beschouwt. Inmiddels zijn er echter opnieuw twee lampen van hetzelfde type defect; één knippert en de andere werkt helemaal niet meer, terwijl ze nog niet de verwachte branduren hebben bereikt.

Mijn Klacht:

in januari van dit jaar had ik een ledlamp van het type 5 Watt 41 mA 5E27A69 stuk. Na insturen van een klacht heb ik een nieuwe lamp gekregen. Goede service! Echter nu heb ik van hetzelfde type lamp er weer 2 stuk: 1 knippert, de andere doet helemaal niks meer. Veel gebruikt zijn ze niet. 1 alleen s avonds een paar uur in de buitenlamp, de ander wat vaker, in een lamp in de woonkamer. Ze zijn nog lang niet toe aan het verwachte aantal branduren dat op de verpakking staat.

Gewenste Oplossing:

Bij vervanging van de twee lampen door vergelijkbare lampen, die het wel blijven doen zo lang als de verwachting op de verpakking is.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM