Mijn Klacht:
Ik heb een koelkast van Samsung gekocht op 24-10-2012, hiervoor heb ik 2 jaar garantie gekregen. De koelkast had eigenlijk vanaf het problemen maar ik twijfelde en dacht dat het wel overging. Hij haalde de aangegeven temperatuur niet. Meerdere malen heb ik producten moeten weggooien door bederf. In de koelkast was veel condensvorming. Deze condens veranderde later in ijsvorming. Ook maakte de koelkast veel geluid. In april 2014 kwam een monteur van Samsung om wat onderdelen te vervangen. Vervolgens een half jaar later ging het weer mis. De klachten herhaalden zich. Nu was de garantietermijn ook nog verstreken en konden ze de storing dus niet meer kosteloos verhelpen volgens de klantenservice. Afgelopen week heeft de koelkast het helemaal opgegeven. Er kwam veel gas en water uit en werkt niet meer. Ik heb alles moeten weggooien.
In nog geen 3 jaar is de koelkast helemaal kapot.
Ik heb een dus een koelkast van Samsung gekregen die eigenlijk direct na aankoop niet naar behoren functioneerde. het product deugde niet, Ik ben nooit tevreden geweest over het functioneren van de koelkast.
Gewenste Oplossing:
Als Samsung erkent dat het een product heeft geleverd dat niet naar behoren functioneerde. Dat het product niet deugde.
Ik wil graag dat het probleem wordt opgelost en dat ik een nieuwe koelkast krijg. Als Samsung zijn verantwoordelijkheid niet erkend en het probleem niet oplost zoals het behoort ben ik van plan verdere stappen te zetten.


