Klacht: Hotel Horizon Alanya niet doen

Bettyboop69 op 25 september 2015 over Corendon in de categorie Online Reisbureaus

Corendon klantenservice

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Klanttevredenheid: 1.0/10 ★☆☆☆☆
Bedrijf Corendon
Categorie Online Reisbureaus
Status Open
Datum 25 september 2015

Een reiziger heeft een negatieve ervaring gehad met Hotel Horizon in Alanya, geboekt via Corendon. De klachten omvatten koud water bij het douchen, verschillende kapotte voorzieningen in de kamer, een eentonig en slecht ontbijt, en onvriendelijk personeel. De reiziger uitte zijn verbazing dat Corendon aan dit hotel verbonden is.

Mijn Klacht:

Hotel Horizon in Alanya geboekt via Corendon. Wat een verschrikking, begrijp niet dat Corendon hier zijn naam aan wil hangen.
Koud water warm douchen niet mogelijk. Veel dingen in de kamer kapot ( lamp, nachtkasje, lamp in de douche gewoon helemaal weg). Ontbijt echt uitermate slecht, iedere dag exact het zelfde ( wij hadden wat chocopasta gekocht in de winkel maar dit was niet toegestaan om te gebruiken in de ontbijtzaal)
Personeel heel erg onvriendelijk, de hele week geen lachje gekregen

Gewenste Oplossing:

Wil alleen andere mensen waarschuwen!

Beoordeling 1/10 star-1 (10)
Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM