Klacht: batterijen

scooby24 op 20 augustus 2015 over Philips in de categorie Electronica Merken

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf Philips
Categorie Electronica Merken
Status Open
Datum 20 augustus 2015

Een klant heeft problemen ervaren met de Philips gehoorapparaten, die gaan roesten bij blootstelling aan transpiratie of regen. De roest kan mogelijk schadelijk zijn voor zowel de apparaten als de gehoorgang. De klant verzoekt om een oplossing en meer informatie over de oorzaak van dit probleem.

Mijn Klacht:

ik zou u er graag op attent maken dat de philips gehoorapparaten gaan roesten als je transpireert of als het heeft geregend dat lijkt mij voor de toestellen niet goed maar ook voor mijn gehoorgang niet goed omdat de roest los kan komen van de batterijen ik heb dit nog niet eerder meegemaakt dus ik zou dit graag opgelost zien en willen weten hoe dit komt

Gewenste Oplossing:

een oplossing zodat het niet meer gebeurt en willen weten hoe dit kan

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM