Klacht: mijn factuur

[email protected] op 30 juli 2015 over Tele2 in de categorie Alles-in-1

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf Tele2
Categorie Alles-in-1
Status Open
Datum 30 juli 2015

O Mehdaoui heeft een hoge factuur ontvangen van Tele2 en betwist de kosten die volgens de klantenservice zijn ontstaan door internetgebruik in het buitenland. Hij stelt dat hij geen internet heeft gebruikt en vraagt om advies over hoe verder te gaan.

Mijn Klacht:

Ik heb een hoog bedraag van mijn factuur antvangen .ik heb klantenservice gebeld medewerker van tele2 zegt dat ik in buitenland een internet gebuikt had een dat is niet waar ik heb geen internet gebruikt ,wat moet ik doen?
met vriendelijke groetjes
O Mehdaoui
0636333392

Gewenste Oplossing:

Ik ben niet tevreden

Bericht van Robin van Klacht.nl

10 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Tele2

Bericht van Robin van Klacht.nl

10 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Tele2 nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Bij telecomproblemen kunt u terecht bij de Geschillencommissie Telecommunicatie. Providers moeten storingen binnen een redelijke termijn verhelpen en zijn verplicht een kosteloze klachtenprocedure te bieden.

Bron: Geschillencommissie Telecommunicatie