Klacht: retourvlucht

A. Pool-Veenstra op 20 juli 2015 over Corendon in de categorie Online Reisbureaus

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Corendon has been notified of this complaint
Wacht op reactie
Bedrijf Corendon
Categorie Online Reisbureaus
Status Open
Datum 20 juli 2015

De reizigers hebben op zaterdag en zondag herhaaldelijk moeten wachten voor hun retourvlucht met Corendon, waarbij geplande vertrektijden van 10.25 uur en 14.00 uur niet doorgingen vanwege volle vliegtuigen. Uiteindelijk vlogen ze pas om 20.00 uur de volgende dag, wat resulteerde in een lange wachttijd van zes uur en een vertraagde thuiskomst, wat leidde tot inkomstenderving. Ze verzoeken om een schadevergoeding voor deze ongemakken.

Mijn Klacht:

Onze kinderen hebben afgelopen zaterdag en zondag drie keer in de rij gestaan voor de retourvlucht. Eerst zouden ze vliegen 10.25 uur, ging niet door. Daarna 14.00 uur ging ook niet door. Vliegtuig was steeds vol. Volgende dag gingen ze pas vliegen om 20.00 uur. Terug naar accommodatie. Ze hebben op deze bewuste zaterdag 18 juli zes uren moeten wachten op het vliegtuig. Volgende dag moesten ze om 12.00 uur weer uit het appartement en het werd weer wachten. Ze zijn anderhalve dag later thuis gekomen en dus ook nog eens inkomstenderving . Hierbij vragen wij een forse schadevergoeding aan.

Gewenste Oplossing:

Wanneer wij een forse schadevergoeding krijgen. Dit mag toch niet gebeuren. Wat een vervelend einde van de vakantie. Dit is zacht uitgedrukt.
Ook mochten ze nog 3 x 30 euro claimen voor eten en drinken.

Bericht van Robin van Klacht.nl

10 jaren geleden - Ik heb een email gestuurd naar Corendon over deze klacht.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM