Klacht: afsluiting bouwaansluiting

meesterschilder op 19 juli 2015 over Delta in de categorie Alles-in-1

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Klacht opgelost op 11 juli 2019
Reactie van het bedrijf:

Goedemiddag, Is het probleem inmiddels opgelost? . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . ....

Bedrijf Delta
Categorie Alles-in-1
Status Opgelost
Datum 19 juli 2015

Een klant van Delta heeft geklaagd over de afsluiting van een bouwaansluiting zonder voorafgaand overleg, ondanks dat er gedurende zeven maanden energie is geleverd. De klant vindt de her aansluitkosten van € 600 onacceptabel, gezien er al eerder een aansluiting is gemaakt. Deze klacht is inmiddels opgelost.

Mijn Klacht:

afsluiting zonder overleg , terwijl er 7 maanden energie is geleverd door Delta . Ik vind de her aansluitkosten onacceptabel , terwijl er al een aansluiting is gemaakt van € 600 .

Gewenste Oplossing:

Dat er zo spoedig mogelijk weer spanning is . Ben best bereid om iets te vergoeden bv de helft . Er had gecommuniceerd kunnen worden per mail of telefoon , maar niet zo maar de spanning wegnemen.

Bericht van Robin van Klacht.nl

6 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door Delta in behandeling genomen

Bericht van Robin van Klacht.nl

6 jaren geleden - We hebben bericht ontvangen dat Delta een oplossing geplaatst heeft bij deze klacht

Delta

Heeft op 11 juli 2019 om 14:11 geantwoord

Geboden Oplossing:

Goedemiddag,

Is het probleem inmiddels opgelost?

. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Bij telecomproblemen kunt u terecht bij de Geschillencommissie Telecommunicatie. Providers moeten storingen binnen een redelijke termijn verhelpen en zijn verplicht een kosteloze klachtenprocedure te bieden.

Bron: Geschillencommissie Telecommunicatie