Klacht: Accessoires voor haartrimmer niet meer leverbaar?

M.Steenhagen op 19 juli 2015 over Philips in de categorie Electronica Merken

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
🔄 In behandeling
Bedrijf Philips
Categorie Electronica Merken
Status In behandeling
Datum 19 juli 2015

Een consument met een Philips haartrimmer model QC5170 ervaart problemen met het verkrijgen van een vervangend opzetkammetje, specifiek het kleinste model van 3-11 mm, dat kapot is gegaan. Ondanks dat de website van Philips aangeeft dat vervangingsonderdelen beschikbaar zijn, blijkt het kammetje niet meer leverbaar te zijn, wat frustratie oproept.

Mijn Klacht:

Ik heb een haartrimmer model Philips QC5170, met 2 opzetkammen. Het kleinste model 3-11 mm is kapot gegaan; ik kan hem nergens meer bestellen (ook niet bij de de Handyman e.d.). Óp de Philips site heb ik het kammetje gevonden maar ook hier is hij niet meer leverbaar. Er staat echter wel op de desbetreffende pagina (https://download.p4c.philips.com/files/c/crp336_01/crp336_01_pss_nldnl.pdf), onder kenmerken:

‘GEMAKKELIJK TE VERVANGEN
Zo nu en dan heeft uw product een opknapbeurt nodig en met de vervangingsonderdelen van Philips is het nog nooit zo gemakkelijk geweest om uw product te vernieuwen. De Philips-kwaliteit is gegarandeerd en u kunt het product inruilen.’

Gewenste Oplossing:

Er wordt gesuggereerd dat het nog nooit zo gemakkelijk is geweest om het Philips product met vervangingsonderdelen te vernieuwen en dat de Philips-kwaliteit gegarandeerd is en dat ik het product kan inruilen!

Ik zou tevreden zijn als Philips deze belofte na komt.

Met vriendelijke groet,

M.Steenhagen

Bericht van Robin van Klacht.nl

10 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door Philips in behandeling genomen

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM