Klacht: vroege vogel luieractie

otsie kippers op 15 juli 2015 over Etos in de categorie Drogisterijen

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf Etos
Categorie Drogisterijen
Status Open
Datum 15 juli 2015

Een klant heeft geklaagd over de vroege vogel luieractie van Etos, waarbij er bij de opening van de winkel in Alkmaar geen voorraad beschikbaar was. Ondanks dat de klant vroeg aanwezig was, bleek er ook in het winkelcentrum geen voorraad te zijn, wat als teleurstellend wordt ervaren. De klant vindt het onacceptabel dat een grote winkelketen niet in staat is om voldoende voorraad te garanderen voor een actie.

Mijn Klacht:

Goede morgen.
Vanmorgen begon de luieractie van jullie vesting en stond om half acht voor de vestiging aan het station in Alkmaar..nou snap ik wel dat hun geen genoeg voorraad hebben omdat deze vestiging gaat sluiten morgen..
Dus ik stond om negen uur in het winkelcentrum van Alkmaar..maar ook daar bij opening van de winkel geen voorraad..
Ik vind het bedroevend dat een winkel keten zo groot als jullie zijn er niet voor kunnen zorgen dat bij begin van een twee uur durende actie de aanbieding niet hebben..

Gewenste Oplossing:

Ik zou tevreden zijn als dit naar behoren opgelost gaat worden

Bericht van Robin van Klacht.nl

10 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Etos

Bericht van Robin van Klacht.nl

10 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Etos nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM