Mijn Klacht:
Omdat ik een nieuw abonnement af heb gesloten met een daarbij behorend nieuw modem (van 20 naar 40 mb )begon de ellende met het installeren.
Op 25/06/2015 ontving ik het modem met inst.instructie.
omdat dat niet naar behoren werkte heb ik daarom tele2 kl,serv. gebeld met mijn mobiele tel. De vaste aansluiting en de t.v.( decoder) werkte niet.ook kon ik mijn laptop niet gebruiken.Na nog diverse malen met tele 2 contact te hebben gehad wat niets opleverde.heb ik zelf ten einde raad een monteur besteld. ( € 69)
de monteur was er de volgende dag een heeft alles aangesloten maar moest i.v.m het slechte functioneren van internet met tele2 bellen.
Hij heeft aan het eind van het gesprek aan mij verteld dat ik de volgende zou worden teruggebeld is hij daarna vertrokken..
Toen er de volgende dag niet werd teruggebeld heb ik zelf maar weer contact gezocht met tele 2.
De dame die ik aan de tel. had kon mij na een test ( modem en decoder afsluiten en opnieuw aansluiten alleen vertellen dat het waarschijnlijk aan mijn laptop zou liggen.
Zij zei mij of met student aan huis of een comp.winkel contact op te nemen en zo het ” euvel ” te laten verhelpen.
Het koste mij wederom € 100.= ) om vandaag 16 dagen na een nieuw abonnement mijn laptop weer te kunnen gebruiken.
U begrijpt dat ik niet alleen ontevreden ben over de begeleiding van tele2 maar alle jaren dat ik klant ben bij Uw tele2 dit als slecht heb ervaren.
Gr,
T.Serraarens
Gewenste Oplossing:
Ik ben tevreden als Tele 2 de door mij gemaakte kosten van € 169.- vergoed en dan heb ik het nog niet eens over het niet gebruik kunnen maken van mijn decoder/ vaste telefoon/ laptop en daardoor het e.e.a. heb gemist en de vergoeding daarvoor.
Graag Uw reactie op de klacht per e-mail naar:
[email protected]
P.S,
Het bedrag wil ik op mijn rekening gestort zien en niet verwerkt in volgende nota's.
Ik heb geen liggende gelden en € 169.= is voor mij een aanzienlijk bedrag.

