Klacht: Vroege vogelactie

Darcia bogers op 08 juli 2015 over Etos in de categorie Drogisterijen

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf Etos
Categorie Drogisterijen
Status Open
Datum 8 juli 2015

Een klant van Etos uit zijn teleurstelling over de vroege vogelactie, die volgens hem niet toegankelijk is voor werkende mensen. Hij werkt van 8.00 tot 17.30 uur en kan daardoor niet profiteren van de aanbiedingen op de aangegeven dagen. Deze situatie ervaart hij als zeer vervelend.

Mijn Klacht:

Ik ben erg teleurgesteld in de Etos vroege vogel actie, mensen die werken mogen dus geen gebruik maken van deze acties ik werk namelijk van 8u tot 17.30 en kan dus van de donderdag 9 juli en vrijdag 10 juli actie geen gebruik maken. Dit vindt ik zeer vervelend

Gewenste Oplossing:

Ik zou tevreden zijn wanneer ik toch 4 maal de rexona maximum protection voor 4,00 per stuk kan aanschaffen en 1 maal de vaseline spray voor 3,00

Bericht van Robin van Klacht.nl

10 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Etos

Bericht van Robin van Klacht.nl

10 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Etos nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM