Klacht: Zeer slechte behandeling hostess Corendon op vakantiebestemming

Nanja_Francisca op 01 juli 2015 over Corendon in de categorie Online Reisbureaus

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Corendon has been notified of this complaint
Wacht op reactie
Bedrijf Corendon
Categorie Online Reisbureaus
Status Open
Datum 1 juli 2015

Tijdens een vakantie op Kos werd een vrouw met haar 18 maanden oude dochter overvallen door vier jongens op scooters, waarbij haar tas met belangrijke spullen werd gestolen. De hostess van Corendon reageerde aanvankelijk niet op hun noodoproep, omdat ze al in bed lag, en adviseerde hen om de volgende ochtend contact op te nemen. Na aandringen werd uiteindelijk de eigenaar van het appartement gebeld voor een reservesleutel.

Mijn Klacht:

Tijdens mij vakantie op Kos ben ik op de 2e dag bruut overvallen door 4 jongens op 2 scooters. Ik fietste op dat moment met mijn dochter van 18 maanden in het voorzitje en de rovers trokken met veel geweld mijn tas van mijn fiets, die met een riem vastgebonden zat. Mijn moeder reed voor mij en kon niet helpen, aangezien het zo snel gebeurde.
De hostess die we direct belde wilde niet komen, want ze lag al in bed (het was rond 23.30 uur) en ik moest de volgende ochtend maar eens bellen. We konden niet het appartement in, aangezien de sleutel in mijn gestolen tas zat, eveneens mijn mobiel, portemonnee met alle pasjes, ID kaart dochter en mijn paspoort en digitale camera.
Uiteindelijk na lang aandringen werd de eigenaar gebeld voor een reservesleutel.
De volgende dag weigerde de hostess ook te komen en wilde ook niet mee naar het politiebureau. Dit heb ik met een andere toeriste gedaan (zij verbleef in hetzelfde complex als wij). De hostesses hadden het te druk, lagen in bed en wisten niet wat te doen bij beroving, alsof ik de eerste toerist was die dit overkwam. Mijn vader, man (die thuis in Nederland waren) hebben gebeld met Corendon NL, ikzelf heb meerdere malen gebeld maar niemand kon/wilde ons helpen. Toen uiteindelijk bleek dat ik naar het NL consulaat op Rhodos moest, en dus documenten moest regelen, wilde de hostess nog steeds niet helpen. Er werd letterlijk tegen mij gezegd: “Had je maar niet je paspoort moeten verliezen.” en ik werd aan mijn lot overgelaten. Wat een heerlijke vakantie van dinsdag t/m dinsdag had moeten zijn, werd een hel van geregel en pas op zaterdag en zondag hebben we kunnen genieten van het eiland en strand. Op maandag moesten we een vreselijk lange reis met de boot maken naar Rhodos, 3,5 uur heen en 3,5 uur terug, zonder Corendon begeleiding en met mijn dochtertje die helemaal kapot was aan het einde van de dag.
Nu ik alweer 2 weken thuis ben, kamp ik nog elke dag met de beelden van de brute overval en wat er had kunnen gebeuren met mijn dochtertje. Corendon moet nu nog steeds vragen hoe het met ons gaat.
Ik heb vorige week een uitgebreide klachtenmail gestuurd naar Corendon, maar ik kreeg alleen een automatische mail terug dat er binnen 4 weken naar je mail wordt gekeken….

Gewenste Oplossing:

Als we excuses krijgen van Corendon voor deze gang van zaken en wij een deel van onze reis vergoed krijgen. En het liefst dat de hostess ter plaatse ontslagen wordt, want zo met mensen omgaan is te erg voor woorden.

Tevens heb ik van mijn reisverzekering te horen gekregen dat de bootreis naar Rhodos, de taxi kosten en telefoonrekening niet vergoed worden. Dit wil ik graag terug zien van Corendon, aangezien zij ter plekke niet met een passende oplossing kwamen en wij dit zelf moesten uitzoeken.

Bericht van Robin van Klacht.nl

10 jaren geleden - Ik heb een email gestuurd naar Corendon over deze klacht.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM