Klacht: Kapotte onderdelen leveren en onderdelen waren niet geleverd.

Freddaan1975 op 30 juni 2015 over IKEA in de categorie Woonwarenhuizen

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Klacht opgelost op 1 juli 2015
Reactie van het bedrijf:

Hej Fred, Wat een vervelende ervaring! We begrijpen de frustratie en kunnen ons voorstellen dat je hiervan baalt. We hebben de melding gevonden die is aangemaakt door onze collega's. Je bericht hebben we hieraan toegevoegd. Helaas is de wachttijd bij...

Bedrijf IKEA
Categorie Woonwarenhuizen
Status Opgelost
Datum 30 juni 2015

Een klant heeft een bed, matras en lattenbodems besteld bij IKEA, maar de levering was incompleet. Na telefonisch contact werd geadviseerd om de ontbrekende onderdelen zelf af te halen, wat leidde tot onvrede over de vergoeding van reiskosten, aangezien de klant slechts een deel van de gemaakte kilometers vergoed kreeg. Uiteindelijk bleek ook dat er kapotte onderdelen waren geleverd.

Mijn Klacht:

Wij hadden een bed + matras + lattenbodems besteld bij de IKEA online, maar de zending was als eerste al niet compleet en na telefonisch contact werd mij verteld dat ik beter het onderdeel zelf kon gaan afhalen, want het duurde zeker 3 weken via de IKEA klachten lijn. Ik ben toen de dag erop naar de vesting in Eindhoven gegaan en er werd mij gezegd dat ik de reiskosten vergoed kreeg, maar ik had 46 km gereden en ik kreeg maar 36 km vergoed, want dat was een standaard afstand voor mensen uit Helmond, maar het personeel van de IKEA snapt niet dat Helmond best groot is en dan er veel verschil is waar je woont en dan kreeg ik ook het minimale bedrag van 0.19 cent per km dus als de IKEA fouten maakt moet de klant ervoor betalen. Eenmaal thuis ben ik het bed verder in elkaar gaan zetten en toen bleek ook nog eens dat 1 van de lattenbodems niet compleet/kapot was, dus ik weer bellen over de klacht en ze zeiden dat het weer 3 weken kon gaan duren, omdat de klacht niet ernstig genoeg was en dat ik maar op de grond moest slapen.

Gewenste Oplossing:

Als ik vandaag nog gebeld wordt of dat ze de lattenbodem vandaag nog om komen wisselen en dat ze de km vergoeding aanpassen zodat de mensen de werkelijke kilometers vergoed krijgen. We maken allemaal fouten maar dat wil niet zeggen dat het mij geld moet gaan kosten en als ze meerdere fouten maken moeten ze het meteen oplossen en geen domme dingen zeggen van je kunt toch ook op de grond slapen.

Bericht van Robin van Klacht.nl

10 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door IKEA in behandeling genomen

Bericht van Robin van Klacht.nl

10 jaren geleden - We hebben bericht ontvangen dat IKEA een oplossing geplaatst heeft bij deze klacht

IKEA

Heeft op 01 juli 2015 om 11:15 geantwoord

Geboden Oplossing:

Hej Fred,

Wat een vervelende ervaring! We begrijpen de frustratie en kunnen ons voorstellen dat je hiervan baalt.
We hebben de melding gevonden die is aangemaakt door onze collega's. Je bericht hebben we hieraan toegevoegd. Helaas is de wachttijd bij onze collega's van de betreffende afdeling opgelopen door onverwachte drukte. Hierdoor duurt het langer dan je gewend bent, voordat er contact wordt opgenomen. Onze collega's doen hun best om iedereen zo snel en zo mogelijk te helpen. Onze excuses hiervoor!

Onze collega's hebben we verzocht om zo spoedig mogelijk contact met je op te nemen.

Onze collega’s zorgen voor de verdere afhandeling. We zullen de melding op klacht.nl sluiten. Het feit dat we deze klacht op klacht.nl op 'opgelost' zullen zetten, betekent uiteraard niet dat IKEA niet meer met je melding aan de slag zal gaan, maar dat wij je via dit forum helaas niet direct kunnen helpen.

Mocht je momenteel of in de toekomst nog vragen of klachten hebben, dan raden we je aan contact op te nemen met onze collega’s van de IKEA klantenservice, via één van de volgende directe contactkanalen: https://www.ikea.com/ms/nl_NL/customer_service/contact_us/contact_us_intro.html

IKEA Nederland

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM