Klacht: onterechte aanmaning

Geurts-Faessen op 17 juni 2015 over Sanoma in de categorie Media

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Klacht opgelost op 18 juni 2015
Reactie van het bedrijf:

Mail verzonden naar de auteur van de klacht. De betaling is in goede orde ontvangen.

Bedrijf Sanoma
Categorie Media
Status Opgelost
Datum 17 juni 2015

Een klant van Sanoma ontving op 15 juni een onterechte aanmaning voor het tijdschrift "Zo zit dat" en werd bedreigd met opzegging van het abonnement. Na contact met de klantenservice en betaling van het bedrag, ontving de klant pas later de acceptgiro en bleek dat eerdere correspondentie naar een oud adres was gestuurd. De klant beschouwt dit als slordig handelen van Sanoma.

Mijn Klacht:

Maandag 15-6 ontving ik een mailtje met een aanmaning voor Zo zit dat. Ik heb meteen contact gezocht met de klantenservice: acceptgiro was allang verstuurd (zo zei men mij) en als ik vandaag niet betaalde werd mijn abonnement meteen opgezegd.Ik heb het bedrag dezelfde dag nog overgemaakt. De acceptgiro om de openstaande rekening te betalen ontving ik echter pas gisteren.
Hiervoor waren het eerste exemplaar van zo zit dat en de rekening al naar mijn oude adres (pas 5 jaar geleden verhuisd!!) gestuurd. En ook daar ontving ik een aanmaning voor iets dat ik nog niet ontvangen had.
Buitengewoon slordig van Sanoma.

Gewenste Oplossing:

WElgemeende excuses lijken mij hier minstens op z'n plek.

Bericht van Robin van Klacht.nl

10 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door Sanoma in behandeling genomen

Bericht van Robin van Klacht.nl

10 jaren geleden - We hebben bericht ontvangen dat Sanoma een oplossing geplaatst heeft bij deze klacht

Bericht van Robin van Klacht.nl

10 jaren geleden - De melder van de klacht heeft zojuist de oplossing van Sanoma beoordeeld.

Bericht van Sanoma

10 jaren geleden - Mail verzonden naar de auteur van de klacht. De betaling is in goede orde ontvangen.

Sanoma

Heeft op 18 juni 2015 om 13:48 geantwoord

Geboden Oplossing:

Oplossing is alleen zichtbaar voor melder van de klacht

Geurts-Faessen

Heeft op 18 juni 2015 om 15:26 geantwoord

Bericht gekregen dat de betaling is ontvangen en er welgemeende excuses worden gemaakt. Helaas vandaag weer een aanmaning ontvangen. Jammer. Ben wat sceptisch of het probleem inderdaad is opgelost.

Bericht van Sanoma

10 jaren geleden - Mail verzonden naar de auteur van de klacht. De aanmaning en betaling hebben elkaar gekruist.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM