Mijn Klacht:
Dag
Na het ontvangen van mijn tele 2 factuur, waar ineens via ,,content,, kosten in rekening worden gebracht.
Deze manier van sms sluip kosten, vind ik onacceptabel, en via de telefoniste,, Desire de groot, hebben we die nu geblokt.
Ook blijkt er ineens een mega groot internet verbruik te zijn.
Mijn zoon heft een abonement van 3 euro, dus 100 bel minute. maar nu ineens blijkt hij ook op internet te kunnen.
De reden van dit abonnement was dat hij niet zomaar o pinternet kon met onvoorzienbare kosten,,,en dat is nu ineens wel het geval..
Meer dan 110 euro,, onvoorstelbaar vind ik dit.
Ik vind dat deze kosten niet te verhalen zijn op mijn zoon, en wil aangeven dat ik dit vergoed wil zien.
Graag verneem ik van jullie.
Gewenste Oplossing:
IK heb een erg fijn gesprek gehad met de telefoniste.
Blijkbaar is het gebeuren omtrent,, content,, een dagelijkse ergenis bij de mensen, en hoop dat hier stappen in ondernomen worden. kinderen weten niet wat het is, en geven zonder kennis en weten toestemming.
Betreffende kosten internet,, ik zie dit graag vergoed,, deze kosten vind ik onterecht, en zeker met de insteek dat de keuzze op zijn abonnement dit juuist zou moeten voorkomen.

