Klacht: Tidafors hoekbank zonder bevestigingsmateriaal…….

Pauw2014 op 07 juni 2015 over IKEA in de categorie Woonwarenhuizen

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Klacht opgelost op 9 juni 2015
Reactie van het bedrijf:

Hej Lyda, wat vervelend dat het bevestigingsmateriaal niet bij je TIDAFORS bank is geleverd. Onze excuses hiervoor. We zien dat het beslag op vrijdag 5 juni is verzonden vanuit Zweden. We verwachten dat je dit vandaag of morgen in huis...

Bedrijf IKEA
Categorie Woonwarenhuizen
Status Opgelost
Datum 7 juni 2015

Een klant van IKEA heeft geklaagd over het ontbreken van bevestigingsmateriaal bij de levering van een hoekbank. Na contact met de klantenservice bleek dat de benodigde onderdelen uit Zweden moesten worden verstuurd, wat een week zou duren. De klant is ontevreden over het gebrek aan communicatie en het feit dat zij haar verjaardag moest afzeggen omdat ze geen bank had om op te zitten.

Mijn Klacht:

Goedenavond, ik zie mijn klacht die ik vanmiddag heb gemeld, niet terug. Dus nu nog een keer. Ik kreeg donderdag mijn hoekbank. Na het uitpakken van alle losse delen bleken de bevestigingsspullen er niet bij te zitten. Manlief gelijk gebeld, het zou verstuurd worden. Wij wachten en dachten nou dan zal het zaterdag wel geleverd worden. Maar nee hoor er kwam niks. Ik bellen en toen bleek het moest uit Zweden komen. Het zou een week duren, pffff. Maar onze oude bank was al weg en het ergste van alles is. Ik zou dit weekend mijn verjaardag vieren. Maar dat moest ik dus afzeggen, we kunnen zelf niets eens zitten. Ik ben zeer ontevreden over het feit dat ik zelf weer moet bellen. Enige terugkoppeling was wel op zijn plaats geweest.

Gewenste Oplossing:

Ik zou niet een week moeten wachten op de spullen. Haal ze uit een andere doos die voor verzending klaarstaat, doe dat setje op de post en doe het setje uit Zweden in dat voor transport wachtende pakket.
Ik heb ook geen track en trace code gekregen. Dan zou ik het pakketje hebben kunnen volgen.

Bericht van Robin van Klacht.nl

10 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door IKEA in behandeling genomen

Bericht van Robin van Klacht.nl

10 jaren geleden - We hebben bericht ontvangen dat IKEA een oplossing geplaatst heeft bij deze klacht

IKEA

Heeft op 09 juni 2015 om 17:36 geantwoord

Geboden Oplossing:

Hej Lyda, wat vervelend dat het bevestigingsmateriaal niet bij je TIDAFORS bank is geleverd. Onze excuses hiervoor. We zien dat het beslag op vrijdag 5 juni is verzonden vanuit Zweden. We verwachten dat je dit vandaag of morgen in huis hebt. Helaas hebben we geen track and trace code van deze verzending. We wensen je veel plezier met je nieuwe TIDAFORS bank!
Mocht je momenteel of in de toekomst nog vragen of klachten hebben, dan raden we je aan contact op te nemen met onze collega’s van de IKEA Klantenservice, via één van de volgende directe contactkanalen:
http://www.ikea.com/ms/nl_NL/customer_service/contact_us/contact_us_intro.html
IKEA Nederland

Bericht van Robin van Klacht.nl

10 jaren geleden - De melder van de klacht heeft zojuist de oplossing van IKEA beoordeeld.

Pauw2014

Heeft op 10 juni 2015 om 12:34 geantwoord

Goedendag, net zoals afgelopen week wordt er door niemand gebeld, met deze melding moet ik het dan ook doen. Geen goedmakertje voor het ongemak. Vind maar dat ze zich er makkelijk vanaf maken. Ik bijt niet, er kant best eventjes gebeld worden.
Nou vandaag 10 juni materiaal is gekomen en wat wij dus al verwachtte het is niet compleet. Ik hang nu aan de telefoon en 14 wachtenden voor me. Ik ga niet weer een week zitten wachten.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM