Klacht: Philips Airfryer HD9220

mirquiso op 02 juni 2015 over Philips in de categorie Electronica Merken

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
🔄 In behandeling
Bedrijf Philips
Categorie Electronica Merken
Status In behandeling
Datum 2 juni 2015

Een gebruiker van de Philips Airfryer HD9220, aangeschaft voor gezonder koken en gebruiksgemak, ervaart problemen met het schoonmaken van het netje en de bak, ondanks regelmatig gebruik van de vaatwasser. Daarnaast hoopt er vuil op in het verwarmingselement, wat niet bereikbaar is voor reiniging. Na contact met Philips en het opsturen van het apparaat, ontving de gebruiker een nieuw netje en bak, maar het interne vuil bleef aanwezig.

Mijn Klacht:

Wij hebben sinds ongeveer 2 jaar een Airfryer van Philips. Wij hebben deze aangeschaft om gezonder te eten. Er werd ook geadverteerd dat het apparaat makkelijk schoon te maken was. Het netje en bak kunnen in de vaatwasser.
Na verloop van tijd werd het netje niet goed schoon meer ondanks dat het in de vaatwasser gaat na ieder gebruik. Er blijft aangekoekt verkoolt eten aan zitten wat er niet af te wassen is.
Daarnaast hoopt er enorm veel viezigheid op in het verwarmingselement en daarboven waar je nooit bij kan. Wij hebben Philips hierover benaderd en we moesten de Airfryer naar ze opsturen (E-Care ordernummer: 1715/34474).
Na een tijdje kregen wij hem weer terug met een nieuw netje en bak, een nieuwe knop (!) maar de viezigheid in het apparaat zelf zat er nog (dit ondanks de toezegging per email dat het grondig zou worden gereinigd). We kregen het advies om dat zelf schoon te maken met een borsteltje. Ook met een borsteltje kan je daar nooit bij komen! De viezigheid hoopt maar op en wordt steeds zwarter.
Een bijkomend probleem is dat de Airfryer uitslaat, waarschijnlijk omdat het aan de binnenkant te heet wordt vanwege de opgehoopte resten.
Ons contact persoon bij de webcare van Philips was in dit hele traject “Dieuwertje”, deze gaf na oktober 2014 gewoon helemaal nergens meer antwoord op. Van Philips ook geen terugkoppelingen meer gehad.

Ik wil er niet meer uit eten en zeker mijn gezin niet. Als er iets ongezonds is, dan is het die zwarte troep in mijn airfryer die iedere keer weer opnieuw verhit wordt.
Onbegrijpelijk dat er geadverteerd wordt met gezond eten en makkelijk schoonmaken!

Gewenste Oplossing:

Werkende (nieuwe) Airfryer of geld terug

Bericht van Robin van Klacht.nl

10 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door Philips in behandeling genomen

Bericht van Robin van Klacht.nl

10 jaren geleden - We hebben bericht ontvangen dat Philips een oplossing geplaatst heeft bij deze klacht

Bericht van Robin van Klacht.nl

10 jaren geleden - De melder van de klacht heeft zojuist de oplossing van Philips beoordeeld.

Philips

Heeft op 17 juni 2015 om 15:55 geantwoord

Geboden Oplossing:

Oplossing is alleen zichtbaar voor melder van de klacht

mirquiso

Heeft op 17 juni 2015 om 17:40 geantwoord

Er is GEEN oplossing! We hebben nota bene het bestaande E-Care nummer weergegeven in de klachtomschrijving, maar Philips heeft het klaarblijkelijk niet eens gelezen. Al onze gegevens staan in dat bestaande dossier, dat hebben wij ook aan hun kenbaar gemaakt. Via twitter schoonmaaktips ontvangen, die niet helpen. Daarna niets meer vernomen. Svp de status veranderen naar NIET-OPGELOST, totdat we een werkende Airfryer hebben, of ons geld terug hebben.
PS: na check blijkt dat gegevens gewoon zijn achtergelaten op Klacht.nl, dus wederom Philips betrapt op jokken.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM