Klacht: Ongewenst data verbruik in rekening gebracht

Hollum op 30 mei 2015 over Tele2 in de categorie Alles-in-1

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf Tele2
Categorie Alles-in-1
Status Open
Datum 30 mei 2015

Een klant van Tele2 heeft een klacht ingediend over ongewenst dataverbruik dat in rekening is gebracht op zijn mobiele abonnement van € 7,00 per maand. Ondanks dat het toestel al anderhalf jaar zonder dataverbruik is gebruikt, ontving de klant in mei een rekening van € 81,00, waarvan € 71,00 voor datagebruik, wat hij als onterecht beschouwt.

Mijn Klacht:

Mobiel abonnement van € 7,00 per maand, zonder data.
Is jaren achtereen goed gegaan. IN mei worden we ineens geconfronteerd met extreme kosten van totaal € 81, = waarvan va € 71, = data gebruik. Op het mobiele toestel staat: mobiel uit, Roeming uit, en Gps staat uit. We gebruiken dit toestel op deze wijze ca 1,5 jaar. Dan kan het toch niet zo zijn dat bij gelijk gebruik we ineens met deze extreme kosten worden geconfronteerd..

Gewenste Oplossing:

Ik ben tevreden als Tele 2 mij deze extra kosten vergoed

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Tele2

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Tele2 nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Bij telecomproblemen kunt u terecht bij de Geschillencommissie Telecommunicatie. Providers moeten storingen binnen een redelijke termijn verhelpen en zijn verplicht een kosteloze klachtenprocedure te bieden.

Bron: Geschillencommissie Telecommunicatie