Klacht: niet bewust van de mb kosten

prullenbak op 29 mei 2015 over Tele2 in de categorie Alles-in-1

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Klanttevredenheid: 1.0/10 ★☆☆☆☆
Bedrijf Tele2
Categorie Alles-in-1
Status Open
Datum 29 mei 2015

Een klant van Tele2 heeft een hoge rekening van 400,24 euro ontvangen, voornamelijk door het gebruik van mobiele data tijdens het luisteren naar NPO muziek. De klant was zich niet bewust van de hoge kosten die dit met zich meebracht en geeft aan geen verstand te hebben van datagebruik. Ondanks het ontvangen van een sms over het overschrijden van de internetbundel, was de klant verrast door de hoogte van de kosten.

Mijn Klacht:

beste tele2
ik heb vandaag 29 mei van jullie een fractuur gehad van 400.24 euro.
wat ik vrij fors vind.in de fractuur las ik op.dat me bel kosten niet te hoog waren maar de gebruikte mb”s.
ik heb in april en mei.even op het land gewerkt.en heb via npo muziek geluisterd.ik vond dat handig omdat ik geen oordopjes op hoefde wat anders telkens uit je oor viel.ik was er niet van bewust dat dat zo veel mb”s koste maakte,en dat het zo veel mb”s gebruikt tijdens het muziek luisteren.ik heb daar helemaal geen verstand van namelijk.
ik krijg dan wel een sms van jullie dat ik door me internet bundel heen ben,maar dat de oorzaak radio luisteren was via de npo daar was ik me van geen kwaad bewust.
en bij me volgende fractuur heb ik ook weer heb ik ook weer een te hoge rekening waar ik nu op sta van 300,44 volgens klanten service.
en waar ik ook niet blij mee ben is dat ik op de dag dat ik me fractuur kreeg jullie het ook al van me rekening hebben afgeschreven.ik kan me nog gen eens weren,om te vragen voor een betaalings regeling of zo.ik heb bij die eerste fractuur me geld terug gevraagd bij de bank van 400,24 euro.
want het geld groeit niet op me rug.
en aanstaande maandag gaan ze beginnen me achter en voor tuin maken omdat in in een nieuwbouw wonning zit sinds september en dat kost ook heel veel geld.dus deze extra kosten komen heel slecht uit.

Gewenste Oplossing:

als ik me fractuur in de bus krijg,dat jullie het bedrag er dan niet gelijk al afschrijven.maar mensen de kans geven om zich te verweren als ze er niet mee eens zijn.
wat ik ook raar vind is dat op me fractuur staat te betalen voor 9 juni,en op 29 mei wordt het hele bedrag al van me rekening afgeschreven.
en ik wil een betaalings regeling.
en jullie moeten de kosten voor mb"'gebruik beter in kaart brengen.
want ik was me daar helemaal niet van bewust

Beoordeling 1/10 star-1 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Tele2

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Tele2 nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Bij telecomproblemen kunt u terecht bij de Geschillencommissie Telecommunicatie. Providers moeten storingen binnen een redelijke termijn verhelpen en zijn verplicht een kosteloze klachtenprocedure te bieden.

Bron: Geschillencommissie Telecommunicatie