Klacht: geen internet

rody25 op 20 mei 2015 over Tele2 in de categorie Alles-in-1

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf Tele2
Categorie Alles-in-1
Status Open
Datum 20 mei 2015

Een klant van Tele2 heeft een week geleden een modem voor internet besteld, maar deze nog steeds niet ontvangen. Hierdoor heeft de klant al meer dan een week geen internettoegang. Na contact met de klantenservice werd aangegeven dat de klant een vergoeding kan aanvragen.

Mijn Klacht:

Ik heb precies een week geleden mijn modus van internet moeten ontvangen, maar ik heb hem nog steeds niet. Dus ik zit al meer dan een week zonder internet. Ik had klantenservice gebeld en ze zeiden dat ik vergoeding mag aanvragen.

Gewenste Oplossing:

Als ik een modus krijg en vergoeding.

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Tele2

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Tele2 nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Bij telecomproblemen kunt u terecht bij de Geschillencommissie Telecommunicatie. Providers moeten storingen binnen een redelijke termijn verhelpen en zijn verplicht een kosteloze klachtenprocedure te bieden.

Bron: Geschillencommissie Telecommunicatie