Klacht: bestelling

Dhr Deman op 14 mei 2015 over Light in the box in de categorie Internetshops - Elektronica

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Klacht opgelost op 14 mei 2015
Reactie van het bedrijf:

klant op 1405 een oplossing geboden via klacht.nl email

Status Opgelost
Datum 14 mei 2015

Een klant heeft op 30 maart 2015 een bestelling geplaatst bij Light in the Box, maar heeft tot nu toe geen producten ontvangen, ondanks dat de betaling van € 116,46 voor drie artikelen al is voldaan. De klant vraagt zich af waarom er zo lang gewacht moet worden op de levering, terwijl andere websites binnen 24 uur na betaling leveren.

Mijn Klacht:

Beste,

Op 30 maart 2015 omstreeks 10:49 uur deden wij een bestelling via jullie site. Tot op heden ontvingen wij NIETS. Wij betaalden alles, € 116,46 voor 3 stuks.
Hoe komt dit dat wij ZOLANG moeten wachten terwijl er ander sites zijn die leveren binnen de 24 uur na betaling?

Gewenste Oplossing:

Als wij de 3 stuks ontvangen en een kleine bijdrage voor het lange wachten zou welkom zijn.

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door Light in the box in behandeling genomen

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - We hebben bericht ontvangen dat Light in the box een oplossing geplaatst heeft bij deze klacht

Light in the box

Heeft op 14 mei 2015 om 23:27 geantwoord

Geboden Oplossing:

klant op 1405 een oplossing geboden via klacht.nl email

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Elektronische producten moeten voldoen aan de redelijke levensverwachting. Een duur product dat na een jaar kapotgaat? U heeft recht op reparatie of vervanging, ook buiten de fabrieksgarantie.

Bron: Wettelijke garantie (conformiteitseis)