Klacht: 3 maanden oude TV, beeldscherm is helemaal roze van kleur.

beeldbuis op 10 april 2015 over Philips in de categorie Electronica Merken

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Klacht opgelost op 11 mei 2015
Reactie van het bedrijf:

Dubbele post, zie klacht 431126.

Bedrijf Philips
Categorie Electronica Merken
Status Opgelost
Datum 10 april 2015

Een consument heeft een klacht ingediend over een drie maanden oude televisie van Philips, waarvan het beeldscherm roze is. Na meerdere telefoontjes met de klantenservice en een afgezegde afspraak voor een technicus, is er tot op heden geen oplossing geboden. De consument uitte onvrede over de geboden service van Philips.

Mijn Klacht:

dinsdag avond 31 mrt met de services van Philips gebeld dat onze beeldscherm roze paars is. Woensdag zouden we gebeld worden maar hebben zelf weer moeten bellen ER zou de week erop 8 april een technicus komen, maar dat is afgezegd omdat er een verkeerde beeldscherm was. We hebben tot vandaag 10 april nog niks gehoord ik vind dat Philips een hele slechte services heeft terwijl je een nieuwe tv van 3 maand oud hebt.

Gewenste Oplossing:

Ik ben tevreden als ik een nieuwe tv weer krijg want hier heb ik totaal geen vertrouwen meer in.

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door Philips in behandeling genomen

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - We hebben bericht ontvangen dat Philips een oplossing geplaatst heeft bij deze klacht

Philips

Heeft op 11 mei 2015 om 14:13 geantwoord

Geboden Oplossing:

Dubbele post, zie klacht 431126.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM