Klacht: Twee keer niet op komen dagen

brendav op 26 februari 2015 over Extra@home in de categorie Koeriersbedrijven en post

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Extra@home has resolved this complaint
βœ… Klacht opgelost op 16 juni 2015
Reactie van het bedrijf:

Geachte heer/mevrouw. Ervan uitgaande dat u order is afgerond, wijzigen wij de status van u klacht. Mocht u alsnog vragen hebben kunt u ons contacteren op mailadres [email protected] onder vermelding van Klacht.nl. Nogmaals onze excuses voor het ongemak. Met vriendelijke...

Bedrijf Extra@home
Status Opgelost
Datum 26 februari 2015

Een klant van Extra@home heeft herhaaldelijk problemen ervaren met de levering van een koel/vriezer. Na twee keer niet op te komen dagen, waarbij de klant ook een helper had ingeschakeld, is er veel voedsel verloren gegaan. Ondanks meerdere telefoontjes naar de klantenservice bleef de communicatie slecht en werd er geen oplossing geboden.

Mijn Klacht:

Dinsdag zouden ze komen. Een uur na de afgesproken uiterlijke tijd, heb ik maar gebeld. De chauffeur had vertraging, ze zouden er tussen nu en een half uur zijn. Vriezer ontdooid want die moest mee. Vlees in de koelkast in afwachting van een nieuwe vriezer. Ze zijn nooit gekomen. Toen ik weer belde waren ze gesloten. Ik had iemand gevraagd om mij te komen helpen het ding op zijn plek te zetten. Die heeft ook uren voor niets zitten wachten. De volgende dag kreeg ik mijn koel/vriezer ook niet. Pas donderdag zouden ze komen. Een half uur na de uiterlijke bezorgtijd nog niemand en weer gebeld. Verbinding werd halverwege verbroken. Voor de zoveelste keer mijn verhaal vertellen. Chauffeur had weer vertraging maar was niet telefonisch bereikbaar. 100 euro vlees in de koelkast is inmiddels onbruikbaar. Weer geen levering gezien. Weer iemand die ik had gevraagd te komen sjouwen voor niets een paar uur gewacht. En ik natuurlijk ook weer. Ik heb de bestelling maar geannuleerd en ga het bij een plaatselijke witgoedhandelaar bestellen. Die weten hoe ze met klanten om moeten gaan. Zolang ze in Godsnaam maar niet vervoeren met extra@home.

Gewenste Oplossing:

Als mijn schade (100 euro vlees) vergoed wordt. Als extra@home zou erkennen dat ze er een zooitje van maken en mensen een excuus stuurt. Als extra@home gewoon zijn zaakjes op orde zou hebben en doen waarvoor ze ingehuurd worden: op tijd keurig leveren en goed communiceren. Gewoon maar niet komen opdagen zonder bericht, dat kan natuurlijk niet.

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Extra@home

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - Ik heb een email gestuurd naar Extra@home over deze klacht.

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Extra@home nog niet in behandeling is genomen.

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door Extra@home in behandeling genomen

Bericht van Robin van Klacht.nl

10 jaren geleden - We hebben bericht ontvangen dat Extra@home een oplossing geplaatst heeft bij deze klacht

Bericht van Robin van Klacht.nl

10 jaren geleden - De melder van de klacht heeft zojuist de oplossing van Extra@home beoordeeld.

Extra@home

Heeft op 16 juni 2015 om 16:37 geantwoord

Geboden Oplossing:

Geachte heer/mevrouw.

Ervan uitgaande dat u order is afgerond, wijzigen wij de status van u klacht.

Mocht u alsnog vragen hebben kunt u ons contacteren op mailadres [email protected] onder vermelding van Klacht.nl.

Nogmaals onze excuses voor het ongemak.

Met vriendelijke groet,
Extra@Home Klantenservice

brendav

Heeft op 16 juni 2015 om 17:18 geantwoord

Ah zo werkt Extra@Home dus. Gewoon zeggen dat de klacht is opgelost en case closed. Nou dat is hij helemaal niet. Ik heb 1 mailtje gehad waarin ze vroegen naar mijn gegevens. Die heb ik gestuurd en daarna niets meer van ze gehoord. Wat een schandalig bedrijf.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als uw pakket niet aankomt, is de verkoper verantwoordelijk β€” niet de bezorgdienst. U heeft recht op een nieuw product of volledige terugbetaling.

Bron: ConsuWijzer / ACM