Klacht: Wederom misgegrepen Nutrilon2

Maran78 op 04 februari 2015 over Etos in de categorie Drogisterijen

Etos klantenservice

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf Etos
Categorie Drogisterijen
Status Open
Datum 4 februari 2015

Een klant heeft herhaaldelijk problemen ondervonden bij het verkrijgen van Nutrilon Standaard type 2 bij het Etos filiaal aan de Theresiastraat in Den Haag. Dit was de vierde keer in twee maanden dat het product niet op voorraad was, wat extra zorgwekkend is gezien de gezondheidsproblemen van hun zoontje. De klant vraagt om een oplossing voor dit voorraadprobleem, anders overweegt men om naar een andere winkel te gaan.

Mijn Klacht:

Beste mensen,

Helaas ben ik vandaag voor de 4e keer in 2 maanden tijd tevergeefs op zoek geweest naar Nutrilon Standaard type2. Hoe kan het toch gebeuren dat er vandaag zelfs niets geleverd was bij het filiaal waar ik op zich heel graag kom: de Theresiastraat in Den Haag. Ik vind het zo rot dat dit mogelijk is, zeker omdat ons zoontje erg kwakkelt met zijn gezondheid en wij heel graag hetzelfde type voeding gebruiken. Ik hoor graag van u of dit probleem in de toekomst verholpen kan worden, anders moet ik echt uitwijken naar een adres waar ze nog wel voeding verkopen. In dit geval kon ik god zij dank nog bij AH.nl terecht maar dat wordt morgen geleverd en ik had het vandaag nodig. Uiteindelijk heb ik een bus Nutrilon Comfort2 gekocht.

Gewenste Oplossing:

Meer inkopen en afnemen via Nutricia?

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM