Mijn Klacht:
We hebben ivm het trouwen van onze dochter in Turkey op 17 december bij u een vlucht geboekt voor 2 personen vertrek op 21 februari en van 28 februari tot 7 maart een hotel met 5 personen en 3 personen vertrekken op 28 februari in Fame te Lara.
ivm de vluchttijden hebben we voor uw maatschappij gekozen .
Toen ik de stoelen ging reserveren zag ik dat de vluchttijden waren veranderd later vertrek en later vertrek uit Antalya Nu kreeg ik afgelopen vrijdag van het reisbureau te horen dat onze vluchttijden zljn veranderd in vertrek later op de ochtend en VROEGER vertrek uit Antalya en met VROEGER bedoel ik een hele dag. s’Morgens vertrek om 5.15 ….
Nu kijk ik op jullie side met alle leuke aanbiedingen en zie ik tot mijn grote verbazing dat als we dezelfde reis nu zouden boeken daar de reistijden staan van onze stoelreservering….IK wil hier opheldering over want het zal toch niet zo zijn dat als je eerder boekt je daar voor afgestraft wordt en ongunstiger vertrektijden krijg.
En anders zijn jullie tijden op jullie side gewoon bedrog….als jullie nu al weten dat je ipv 23.59 s nachts vertrekt op 7 maart vertrekt op 5.15…
Ik wil hier zo spoedig mogelijk een antwoord op want ik neem het jullie kwalijk dat als je op voorhand al weet dat je niet om 23.59 vertrek je dat aanbied!!!!!!!!!!!!
mijn reserveringsnummer is. 6472459 en 6477098
mijn telefoonnummer is 06-83560340 met vriendelijke groet Nelleke van den Heuvel
Gewenste Oplossing:
Dat we betere vluchttijden hebben gewoon de tijden die we hadden toen we boekten vertrek om 6.00 vanuit Amsterdam en vertrek uit Antalya 12.00.
Als we iets later moeten vertrekken vanuit Amsterdam niet zo"n groot probleem (ook geen hele dag).maar tussen 6.00 en 12.00 uur
En vertrek Antalya tussen 12.00 en 24.00.

