Klacht: Beschadiging van muren en trapleuning door ondeskundig bezorgingspersoneel

Dhr. A. van der Steen op 28 december 2014 over BCC in de categorie Electronica Winkels - ketens

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
BCC has resolved this complaint
Klacht opgelost op 5 januari 2015
Reactie van het bedrijf:

BCC heeft u gebeld en excuses aangboden. Wij hebben afgesproken dat u de foto's en de offerte naar ons gaat mailen zodat wij de zaak in behandeling kunnen nemen.

Bedrijf BCC
Status Opgelost
Datum 28 december 2014

Een klant van BCC heeft een klacht ingediend over de beschadiging van muren en een trapleuning door ondeskundig bezorgpersoneel tijdens de levering van een koel-vries combinatie. Na een eerste mislukte bezorging en een nieuwe afspraak, werd de tweede levering opnieuw uitgevoerd door dezelfde bezorgers, die wederom schade aanrichtten. De klant heeft BCC op de hoogte gesteld van de situatie en verwachtte een schadevergoeding.

Mijn Klacht:

Op 22 oktober 2014 hebben wij een koel-vries combinatie gekocht bij BCC Barendrecht en betaald voor het afleveren op de eerste etage. Bij bezorging op 25 oktober was de combinatie beschadigd en weigerden de bezorgers deze naar de eerste etage te brengen. Bezorger werd brutaal, gebeld met BCC en ze hebben de koel-vries combinatie weer mee genomen.
Maandag 27oktober langs geweest bij BCC. Nieuwe afspraak gemaakt en klacht ingediend betreffende de bezorgers. Ook gezegd dat deze bezorgers niet meer welkom waren. Vrijdag 31 oktober werd nieuwe combinatie bezorgd door dezelfde brutale bezorger. Dit is heel onzorgvuldig en klungelig gedaan. De heren hebben de trapleuning en muur flink beschadigd, ze zouden dit doorgeven aan BCC en er zou een schadeformulier worden opgestuurd.
Op 7 november heb ik met de klantenservice gebeld omdat ik nog niets had gehoord. Medewerker heeft toegezegd dat er binnen een week actie ondernomen zou worden.
Tot op heden, 28 december, heb ik nog niets gehoord of ontvangen.
Schandalig vind ik het dat er door BCC totaal niet wordt gereageerd op mijn klacht, verdere aankopen zullen wij zeker niet doen bij BCC.

Gewenste Oplossing:

Tevreden ben ik wanneer BCC laat weten dat de schade, veroorzaakt door de bezorgers, wordt vergoedt.
Wij hebben inmiddels een schilder opdracht gegeven de hal, trapgat en leuningen te schilderen. De kosten hiervan bedragen € 460.00.

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - Ik heb een email gestuurd naar BCC over deze klacht.

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door BCC in behandeling genomen

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - We hebben bericht ontvangen dat BCC een oplossing geplaatst heeft bij deze klacht

BCC

Heeft op 05 januari 2015 om 11:22 geantwoord

Geboden Oplossing:

BCC heeft u gebeld en excuses aangboden. Wij hebben afgesproken dat u de foto's en de offerte naar ons gaat mailen zodat wij de zaak in behandeling kunnen nemen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM