Klacht: ik wacht al 20 dagen

Edytha123 op 19 december 2014 over Light in the box in de categorie Internetshops - Elektronica

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
āœ… Klacht opgelost op 19 december 2014
Reactie van het bedrijf:

Klant op 18.12 een update gestuurd per e-mail aangaande het pakket.

Status Opgelost
Datum 19 december 2014

Een klant van Light in the Box meldt dat zij op 24 november een e-mail heeft ontvangen waarin staat dat haar pakketje is verzonden. Ondanks het gebruik van de super saver verzendoptie is het pakketje op 15 december nog steeds niet bezorgd. De klacht is inmiddels opgelost.

Mijn Klacht:

ik heb op 24 november een e-mail gekregen tot mijn pakketje is verzonden ik heb de super saver gebruikt en nu op 15 december is mijn paketje nog niet bezorgd

Gewenste Oplossing:

ik ben pas tevreden als ik mijn pakketje heb ontvangen

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door Light in the box in behandeling genomen

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - We hebben bericht ontvangen dat Light in the box een oplossing geplaatst heeft bij deze klacht

Light in the box

Heeft op 19 december 2014 om 00:34 geantwoord

Geboden Oplossing:

Klant op 18.12 een update gestuurd per e-mail aangaande het pakket.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Elektronische producten moeten voldoen aan de redelijke levensverwachting. Een duur product dat na een jaar kapotgaat? U heeft recht op reparatie of vervanging, ook buiten de fabrieksgarantie.

Bron: Wettelijke garantie (conformiteitseis)