Mijn Klacht:
Het was nog maar 19:50 uur en er stonden al twee jonge werknemers voor de deur!
Toen ik nog niet eens bij de deur stond stonden beide medewerkers hardop te zeggen dat het 20:00 is en dat ze gaan sluiten!
Ik zegt vriendelijk terug het is nog geen 20:00 en kan heus wel nog even een ding kopen! Kan niet meer, snauwde de ene medewerker en de ander zegt, kom morgen maar terug!
Ik ben nog nooit zo behandeld door een stel jonge medewerkers, geen normen en waarden gekend, blijkbaar! Zo onvriendelijk, ik was niet de enige, er kwamen nog meer mensen achter mij lopen! Zij vonden het ook vreemd!
Hun gedrag tegen de klanten kan zo niet! Action is een leuke winkel met goedkope en betaalbare producten, met soms kapotte producten en rommelige spullen in de winkel, maar met zulke medewerkers in dienst is het niet fijn winkelen! Hopelijk doet de manager hier iets mee!
Kom zelf van een bedrijf en ben manager! Zulke medewerkers op het werkvloer kunnen van mij part op straat staan! Zulke onvriendelijke medewerkers moeten we niet hebben in het bedrijf!!! Managers moeten de personeels maar eens aanpakken en anders maar weer bijscholing doen, maar dat geldt ook voor de manager zelf!! Als de manager hier bij laat, dan is deze manager ook niet goed voor het bedrijf, dan moet hij ook maar weer terug de schoolbanken in! Klanten zijn koning, ongeacht afkomst, leeftijd en geslacht!!!
Gewenste Oplossing:
Wanneer er vriendelijke medewerkers in dienst zijn en managers die er echt iets mee doen met zulle klachten!!

