Mijn Klacht:
Ik ben sinds kort lid van fiber. Als welkoms cadeau zou ik een smart tv van philps krijgen.
In de informatie stond dat ik deze tv opgestuurd zou krijgen na de eerste betaling van de maand kosten.
nadat ik deze betaald had heb ik contact opgenomen met fiber.nl, deze kon inderdaad bevestigen dat het betaald was. maar vanwege een vertraging zou de tv pas 1 to 2 weken na betaling geleverd kunnen worden.
Nu had ik zojuist weer een medewerker aan de lijn ivb met het type nummer van de tv en toen werd me plotklpas verteld dat de tv pas geleverd werd na 58 dagen dat ivb met het niet meer achterhalen van de eerste rekening.
Nergens is mij verteld worden bij het bestellen dat het 58 dagen zou duren.
Ook is het mij geen enkele keer via de telefoon verteld worden, sterker nog mij is beloofd dat die binnen 2 weken in huis zou zijn.
Als ik had geweten dat het 58 dagen na de eertse betaling zu duren had ik fiber nooit besteld!!
Ook vind ik het schandalig dat ik van hun een cadeau krijg en ze me niet kunnen vertellen wanneer het verstuurd wordt via een track en trace code, je moet maar geluk hebben dat je thuis bent.
Dit vind ik een slechte zaak met achtergehoude informatie!
Gewenste Oplossing:
als ik binnen nu en 2 weken(inmiddels 1 week) die tv binnen heb!

