Klacht: winkans

bertussie op 06 november 2014 over Staatsloterij in de categorie Loterijen

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Klacht opgelost op 6 november 2014
Reactie van het bedrijf:

6/11 Mail gestuurd aan klant met informatie over het prijzenpakket.

Categorie Loterijen
Status Opgelost
Datum 6 november 2014

Een klant van de Staatsloterij uit zijn onvrede over de afgenomen winkansen, waarbij het winnen van een bedrag van € 1.000 vrijwel onmogelijk lijkt. Hij betwist de bewering van de Staatsloterij dat de huidige winkans de wens van deelnemers weerspiegelt en roept op tot een eerlijk onderzoek naar de winstkansen. De klant overweegt zijn lot op te zeggen als de winkansen niet worden vergroot.

Mijn Klacht:

ik vind het een schande dat de winkans tegenwoordig zo klein is geworden. een eigen geldje winnen is bijna onmogelijk. om € 1.000 te kunnen winnen moet jouw hele lot goed zijn. een onderzoek vd staatsloterij geeft aan dat dit de wens vd deelnemers is.. dit is NIET waar. dit is ons gewoon door de strot gedrukt! doe maar eens n echt onderzoek dan komt de staatsloterij hier wel achter.ik wil de winstkansen weer vergroot zien naar de kleine prijzen anders zeg ik mijn lot op!

Gewenste Oplossing:

winstkansen op kleine prijzen weer vergroten!

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door Staatsloterij in behandeling genomen

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - We hebben bericht ontvangen dat Staatsloterij een oplossing geplaatst heeft bij deze klacht

Staatsloterij

Heeft op 06 november 2014 om 13:04 geantwoord

Geboden Oplossing:

6/11 Mail gestuurd aan klant met informatie over het prijzenpakket.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM