Klacht: Statiegeld krat € 3,25

Van Damme op 22 oktober 2014 over Albert Heijn in de categorie Supermarkten

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Categorie Supermarkten
Status Open
Datum 22 oktober 2014

Een klant van Albert Heijn heeft een klacht ingediend over het statiegeld voor een krat Grolsch. Bij het inleveren van de lege krat en een flesje ontving de klant slechts € 0,90 terug, terwijl het statiegeld voor de krat € 3,25 was. De klant vraagt zich af waarom het volledige statiegeld voor de krat niet wordt teruggegeven.

Mijn Klacht:

Ik koop een krat Grolsch en betaal uiteraard daarvoor ook statiegeld. De lege flesjes brengen we retour als ze leeg zijn. Blijft de lege krat nog staan in de garage. Er staat nog 1 flesje die ik dan ook leegdrink en samen met de lege krat wil inleveren. Wat zie ik tot mijn verbazing op het papiertje staan? Tja € 0,90 (€ 0,20 voor het flesje en € 0,70 voor de krat) Waarom krijg ik mijn statiegeld niet volledig retour van de krat, waar ik wel voor betaald heb?

Gewenste Oplossing:

Ik ben tevreden als ik het statiegeld ook uitbetaald krijg wat ik voor de krat heb moeten betalen.

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Albert Heijn

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Albert Heijn nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Bij producten met gebreken kunt u aanspraak maken op reparatie, vervanging of geld terug. De NVWA houdt toezicht op voedselveiligheid.

Bron: ConsuWijzer