Klacht: Spaarlamp kapot

c Vos op 13 oktober 2014 over Philips in de categorie Electronica Merken

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Klacht opgelost op 15 oktober 2014
Reactie van het bedrijf:

Philips is in overleg met de klant tot een passende oplossing gekomen.

Bedrijf Philips
Categorie Electronica Merken
Status Opgelost
Datum 13 oktober 2014

Een consument meldde dat de matglazen bol van een spaarlamp van Philips plotseling naar beneden viel terwijl de lamp aan was. De bol viel eerst op tafel en rolde vervolgens op de grond. Deze klacht is inmiddels opgelost.

Mijn Klacht:

De matglazen bol van de spaarlamp kwam ineens naar beneden gevallen . deze lamp was aan. Deze viel op tafel en rolde daarna op de grond.

Gewenste Oplossing:

Als u de lamp vergoed wordt. Tevens als waarschuwing voor Anderen fittingen dat de lijmlaag goed vast zit en niet loslaat van de fitting. Want had anders uit kunnen vallen. Als de lamp op tafelkapot was gesprongen. Hals in ogen e.d met alle gevolgen van dien!

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door Philips in behandeling genomen

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - We hebben bericht ontvangen dat Philips een oplossing geplaatst heeft bij deze klacht

Philips

Heeft op 15 oktober 2014 om 09:07 geantwoord

Geboden Oplossing:

Philips is in overleg met de klant tot een passende oplossing gekomen.

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - De melder van de klacht heeft zojuist de oplossing van Philips beoordeeld.

c Vos

Heeft op 17 oktober 2014 om 10:35 geantwoord

Na het indienen van de klacht ben ik telefonisch benaderd. De mevrouw aan de telefoon stelde veel vragen, waardoor ik het zelf niet meer kon uitleggen. De foto's had ze niet gezien. Ik kreeg de verkeerde lamp, want het bolletje waar de lamp in zat, zat er niet bij. Graag hoor ik nog van U. Met vr. gr. Mevr. Vos.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM