Klacht: Dataverkeer en belminuten

Lbelfkih op 22 september 2014 over Vodafone in de categorie Mobiele Telefonie

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf Vodafone
Categorie Mobiele Telefonie
Status Open
Datum 22 september 2014

Na vier maanden als klant bij Vodafone te zijn, ervaart de gebruiker onverwacht hoge kosten voor zijn abonnement van 1GB internet en 300 belminuten, waarvoor hij 25 euro per maand betaalt. Ondanks dat zijn bel- en internetgedrag niet is veranderd en hij voornamelijk gebruikmaakt van wifi, ontvangt hij maandelijkse waarschuwingen over het bijna bereiken van zijn datalimiet en betaalt hij rond de 60 euro per maand.

Mijn Klacht:

Ik ben nu sinds 4 maanden klant bij Vodafone omdat zij de “beste 4G dekking” zouden hebben. Ik was eerst altijd klant bij Telfort. Daar betaalde ik 2 jaar lang voor 1GB internet en 300 belminuten, 20 euro per maand. Ik ben in die 2 jaar tijd geen 1 seconde over mijn belminuten heen gegaan. En kwam ik amper aan de 500 mb verbruik omdat ik overal op een wifinetwerk ben aangesloten.

Sinds ik klant ben bij Vodafone rijzen de kosten de pan uit!! Mijn abbonement bestaat uit 1GB internet en 300 belminuten. Daar betaal ik 25 euro per maand voor. Mijn internet en belgedrag is niet veranderd en toch betaal ik elke maand rond de 60 euro. Elke maand weer een waarschuwing dat ik bijna door mijn internet en belbundel heen ben terwijl ik bijna overal op de wifi zit. Thuis, op mn werk en zelfs bij vrienden. Alleen als ik onderweg ben check ik wel eens mijn facebook en mail.

Deze maand gaat het ook weer erg snel! Ik had nog 300 mb over toen ik dacht, ik zet gewoon mijn mobiele datanetwek helemaal uit, zo weet ik zeket dat ik er niet over heen ga.

Ik zit nu thuis en heb verbinding met wifi, krijg ik nu toch een melding dat ik over de 80% zit wat ik heel merkwaardig vind. Ik dus meteen kijken op de vodafone app om mijn tegoed te bekijken. Zit ik opeens op de 197 mb. En van mijn belminuten snoepen terwijl ik op vakantie ben!!! HOE KAN DIT IN GODSNAAM! Zoveel klachten en toch komen ze hiermee weg. En maar zeuren dat het aan de instellingen van de iphone ligt. Dus zelfs als ik mijn mobiele data uitzet! Te belachelijk voor woorden. Spijt spijt spijt dat ik ooit weg ben gegaan bij telfort. 1 ding is zeker. Noooit meer vodafone in mijn leven. Zelfs niet als ik onbeperkt internet en bellen voor 1 euro krijg. STELLETJES AFZETTERS!!!

Gewenste Oplossing:

Als ze ophouden met jatten en met een geloofwaardige oplossing komen.

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Vodafone

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Vodafone nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Bij telecomproblemen kunt u terecht bij de Geschillencommissie Telecommunicatie. Providers moeten storingen binnen een redelijke termijn verhelpen en zijn verplicht een kosteloze klachtenprocedure te bieden.

Bron: Geschillencommissie Telecommunicatie