Klacht: Bezorger heeft niet aangebeld

Kamal hamdi op 19 september 2014 over General Logistics Systems (GLS) in de categorie Koeriersbedrijven en post

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Status Open
Datum 19 september 2014

Een klant van General Logistics Systems (GLS) geeft aan dat de bezorger geen bel heeft geluid, ondanks dat er een 'Niet thuis'-briefje is achtergelaten. De klant stond op dat moment te wachten op het pakketje en is van mening dat dit geen goede service is.

Mijn Klacht:

Bezorger heeft wel een Niet thuis briefje achtergelaten
Maar heeft absoluut niet aangebeld.
Ik stond te wachten op het pakketje
Dat is niet de bedoeling dat hij zo maar wegrijdt, als hij geen zin heeft om aan te bellen.dit is gewoon geen service.

Gewenste Oplossing:

Ik vind dat de bezorger moet aanbellen en het pakketje netjes afgeeft

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over General Logistics Systems (GLS)

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over General Logistics Systems (GLS) nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als uw pakket niet aankomt, is de verkoper verantwoordelijk — niet de bezorgdienst. U heeft recht op een nieuw product of volledige terugbetaling.

Bron: ConsuWijzer / ACM