Klacht: (te) late levering

M8 op 16 september 2014 over ICI Paris XL in de categorie Parfumerie winkels

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
🔄 In behandeling
Categorie Parfumerie winkels
Status In behandeling
Datum 16 september 2014

Een klant van ICI Paris XL heeft een klacht ingediend over de levering van een bestelling die op vrijdagmiddag is geplaatst. Volgens de klant zou de levering de volgende werkdag plaatsvinden, maar deze kwam pas twee werkdagen later aan, wat niet overeenkomt met de informatie op de website.

Mijn Klacht:

Op vrijdagmiddag geplaatste bestelling voor 16.00 wordt niet de volgende (werk)dag bezorgd, zoals op website wordt aangegeven maar twee (werk)dagen later pas.

Gewenste Oplossing:

Mijn product op tijd geleverd wordt, zodat ik er niet 2 dagen extra voor thuis hoef te blijven.

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over ICI Paris XL

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over ICI Paris XL nog niet in behandeling is genomen.

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door ICI Paris XL in behandeling genomen

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM