Klacht: geen flexibelle levertijden

[email protected] op 03 september 2014 over MiniInTheBox.com in de categorie Internetshops - Gadgets

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Status Open
Datum 3 september 2014

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

Het pakje wat ik besteld had is nog niet geleverd door ups.
Daar hij steeds op een tijdstip kwam toen ik niet thuis was.De vervoerder van ups heeft het ook niet aan een ander afgegeven omdat ik belasting en invoerrechten moest betalen.Dit was mij niet bekend gemaakt tijdens de bestelling, ook stond het tijdstip wanneer dit afgeleverd zou worden niet op de track and trace formulier.Ik heb inmiddels contact gehad met ups en gevraagd om een ander tijdstip dit was niet te regelen.toch wil ik als nog mijn pakketje geleverd hebben daar ik de kosten al betaald heeft.
Telefonisch contact is niet mogenlijk bij u ?

Gewenste Oplossing:

Dat ik het pakketje alsnog geleverd krijgt.

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over MiniInTheBox.com

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over MiniInTheBox.com nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM