Klacht: Met onjuiste informatie mobile abonnementen verkopen

A.Cligge op 11 augustus 2014 over Telfort in de categorie Mobiele Telefonie

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf Telfort
Categorie Mobiele Telefonie
Status Open
Datum 11 augustus 2014

Een klant van Telfort heeft zich beklaagd over onjuiste informatie die werd verstrekt tijdens een telefonische aanbieding om over te stappen van Vodafone naar Telfort, met een belofte van korting. Na de overstap bleek de korting niet te kunnen worden toegepast, en de klant ontving geen reactie op een ingediende klacht binnen de beloofde termijn van 10 werkdagen. De klant is ontevreden over de service en geeft aan nooit meer voor Telfort te kiezen.

Mijn Klacht:

Door een Telfort medewerker telefonisch benaderd of ik zou willen overstappen van Vodaphone naar Telfort met extra € 5.00 korting per maand ik was tenslotte al een Telfortklant met een internet abonnement.
Bleek nadat ik reeds was overgestapt niet te kunnen ik heb ze verwezen naar de gepreksopname daar werd ik tenslotte op gewezen door de Telfortmedewerker om problemen achteraf te voorkomen ( ik begrijp nu waarom )
Op 25 Juli een klacht gemeld bij Telfort zou binnen 10 werkdagen antwooord krijgen nee dus, klant tevredenheid heeft geen prioriteit.
Ik zit er 12 maanden aan vast daarna met beide overstappen nooit en dan nooit meer Telfort.

Gewenste Oplossing:

Afspraak is afspraak als die zonder veel moeite opgelost had geworden dan was het gelukt om me alsnog tevreden te krijgen, nu moet je bedelen.

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Telfort

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Telfort nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Bij telecomproblemen kunt u terecht bij de Geschillencommissie Telecommunicatie. Providers moeten storingen binnen een redelijke termijn verhelpen en zijn verplicht een kosteloze klachtenprocedure te bieden.

Bron: Geschillencommissie Telecommunicatie